Jak prawidłowo dopasować trendy spodnie, aby kamuflować niedoskonałości naszej figury?

Każda sylwetka ma swoje wady i walory. Mimo to do wszystkich jesteśmy w stanie kupić odpowiednią garderobę, po to aby zasłaniać niedociągnięcia oraz podkreślać, to, co atrakcyjne. Chociaż zajmują się tym doradcy, standardowe typy sylwetek jesteśmy w stanie odgadnąć bez ich pomocy. Jest to dość pomocna wiedza, gdy zamierzamy pójść na zakupy. Zazwyczaj bowiem, w gonitwie za trendami nie pamiętamy o tym, w czym jest nam komfortowo, a czego powinnyśmy unikać. Dużo potknięć popełniamy, kupując spodnie. Ponieważ, niejednokrotnie, mamy ich w garderobie tylko parę sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, należałoby zwracać uwagę na klika detali, by później w mieszkaniu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrócenie towaru, ale po co marnować czas, jeśli jesteśmy w stanie poznać parę złotych zasad.

Spodnie zara z szerokimi na dole nogawkami to fason, który pasuje wielu z nas, jednak najkorzystniej będzie wyglądał na kobietach o szerokich biodrach. Nogawki optycznie zwężą nasze newralgiczne miejsce i ciało nabierze odpowiednich proporcji.

Przejdź do serwisu i dowiedz się tutaj, czy nasz podobny tekst jest zajmujący. Będzie nam również bardzo przyjemnie, jeśli zostawisz ocenę.

Dodatkowo, nogawka luźno spuszczona na buty wysmukla nogi. Z kolei, poszerzone na całej długości nogawki to dopasowane rozwiązanie dla masywnych ud i szerszych łydek. Ten fason skraca sylwetkę, jest zatem polecany dla wysokich pań. Bardzo modne wąskie rurki to rzecz dla kobiet o świetnej figurze. Spodnie te zarysowują damskie walory, ale również obnażają dodatkowe wady. Zdecydowanie odradza się rurki właścicielkom bujnych bioder. Spodnie z prostymi nogawkami to dobra opcja dla każdej figury. Długość 7/8 to propozycja dla kobiet o kształtnych łydkach i kostkach. Zawsze nie zapominajmy, aby dopasować odpowiedni rozmiar. Zbyt duże zniekształcą naszą figurę, za małe- niepotrzebnie podkreślą tuszę lub pozostałe niedoskonałości. Jeśli kupujemy dżinsy, powinny być dopasowane, gdyż podczas chodzenia rozciągają się. Trzymajmy się reguły- im szersza nogawka, tym bardziej obcisła góra. Zwróćmy również uwagę na kieszenie, którymi możemy formować pośladki. Dodatki, takie jak pasek, czy buty, powinny współistnieć ze spodniami i tworzyć spójną całość.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *