Jak prawidłowo dopasować trendy spodnie, aby kamuflować niedoskonałości naszej figury?

Każda sylwetka ma swoje wady i walory. Mimo to do wszystkich jesteśmy w stanie kupić odpowiednią garderobę, po to aby zasłaniać niedociągnięcia oraz podkreślać, to, co atrakcyjne. Chociaż zajmują się tym doradcy, standardowe typy sylwetek jesteśmy w stanie odgadnąć bez ich pomocy. Jest to dość pomocna wiedza, gdy zamierzamy pójść na zakupy. Zazwyczaj bowiem, w gonitwie za trendami nie pamiętamy o tym, w czym jest nam komfortowo, a czego powinnyśmy unikać. Dużo potknięć popełniamy, kupując spodnie. Ponieważ, niejednokrotnie, mamy ich w garderobie tylko parę sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, należałoby zwracać uwagę na klika detali, by później w mieszkaniu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrócenie towaru, ale po co marnować czas, jeśli jesteśmy w stanie poznać parę złotych zasad.

Spodnie zara z szerokimi na dole nogawkami to fason, który pasuje wielu z nas, jednak najkorzystniej będzie wyglądał na kobietach o szerokich biodrach. Nogawki optycznie zwężą nasze newralgiczne miejsce i ciało nabierze odpowiednich proporcji.

Nie wahaj się – jeśli masz ochotę przeczytać dodatkowe informacje na ów temat, wiedź, że bezpłatne wejście (https://fajneobuwie.pl/kategoria-produktu/buty-na-jesien-damskie/) na nasz link doprawdy całkowicie darmowy.

Dodatkowo, nogawka luźno spuszczona na buty wysmukla nogi. Z kolei, poszerzone na całej długości nogawki to dopasowane rozwiązanie dla masywnych ud i szerszych łydek. Ten fason skraca sylwetkę, jest zatem polecany dla wysokich pań. Bardzo modne wąskie rurki to rzecz dla kobiet o świetnej figurze.

Ten odnośnik do serwisu plecak trekkingowy 30l damski prowadzi do bardzo atrakcyjnej witryny, która ma równie fascynujące dane na opisywany wątek.

Spodnie te zarysowują damskie walory, ale również obnażają dodatkowe wady. Zdecydowanie odradza się rurki właścicielkom bujnych bioder. Spodnie z prostymi nogawkami to dobra opcja dla każdej figury. Długość 7/8 to propozycja dla kobiet o kształtnych łydkach i kostkach. Zawsze nie zapominajmy, aby dopasować odpowiedni rozmiar. Zbyt duże zniekształcą naszą figurę, za małe- niepotrzebnie podkreślą tuszę lub pozostałe niedoskonałości. Jeśli kupujemy dżinsy, powinny być dopasowane, gdyż podczas chodzenia rozciągają się. Trzymajmy się reguły- im szersza nogawka, tym bardziej obcisła góra. Zwróćmy również uwagę na kieszenie, którymi możemy formować pośladki. Dodatki, takie jak pasek, czy buty, powinny współistnieć ze spodniami i tworzyć spójną całość.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *