Niezwykłe cechy wyrobów skórzanej.

Rzeczy skórzane darzone są dużą popularnością od setek lat. Produkowane z powłok ciała hodowlanych oraz dzikich zwierząt, wykorzystywane są do produkcji płaszczy, portfeli, pasków, rękawiczek, foteli samochodowych, a także w technice oraz architekturze do wykańczania wnętrz. Skóra jest niezwykle plastyczna i delikatna, a zarazem wytrzymałym i odpornym na zniszczenia. Najpopularniejszą odzież skórzaną i dodatki produkuje marka Wittchen, a sklep wittchen cieszy się dużym zainteresowaniem i popularnością spośród fanów produktów skórzanych.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Kilka słów o produktach Wittchen.

O unikatowych właściwościach wyrobów firmy Wittchen wiadomo od ponad dziesięciu lat. Ta polska firma założona została trzynaście lat temu za sprawą Jędrzeja Wittchena który, wspólnie z producentami z dalekiego wschodu wypuścił na rynek startową linię skór Italy. Od ponad 20 lat firma wypuściła na rynek setki linii cieszących siębardzo dużą renomą i wzięciem, a ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przekształciła się w spółkę akcyjną.

Co ma w swojej ofercie Marka Wittchen?

Pomimo tego, że każdego roku zmieniają się trendy w modzie, pewne produkty są nieśmiertelne i pozostają zawsze modne. Przykładem takich elementów garderoby są z pewnością płaszcze wittchen . Idealne na jesienne wieczory , skutecznie zabezpieczą nas przed chodem i deszczem. Oprócz przyjemności z noszenia są bardzo dokładnie uszyte, a najlepsza jakość skór cielęcych sprawia, że płaszcze te będą doskonałą inwestycją na wiele lat. Na coraz chłodniejsze miesiące zimowe polecić z pewnością można torebki wittchen , spośród zróżnicowanych stylów, krojów i kolorów na pewno każda z Pan odnajdzie swój indywidualny styl.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Wyroby skórzane są ponadczasowe, wie o tym każdy, kto ma w swojej szafie chociaż jeden skórzany element garderoby, taki jak kurtkę czy płaszcz wykonany z dobrej gatunkowo skóry. Nie musimy się przejmować modą oraz przemijającymi trendami a przyjemność noszenia jest dużo większy niż noszenie innego materiału. Dodatki i odzież skórzana dopasowuje się do właściciela podobnie jak druga skóra i powoduje, że płaszcz czy kurtka jest czymś więcej niż zwyczajną rzeczą. Drobiazgi wykonane ze skóry takie jak portfele czy paski z pewnością staną się idealnym i ponadczasowym prezentem.

Źródło: domodi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *