Co będzie modne w kolejnym sezonie?

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Mimo, że rok 2013 dopiero się rozpoczął, a zima w pełni projektanci już teraz rywalizują o najlepsze trendy na sezon wiosna – jesień 2013. Rok ten bogaty będzie w odcienie czerwieni i brązu, które królować będą na wybiegach mody, a także na polskich ulicach i salonach. W tendencjach widać inspiracje do stylu lat trzydziestych oraz 20-tych – dopasowane żakiety, powłóczyste spódnice, kraciaste marynarki oraz kapelusze, przeniosą nas do czasów przedwojennych, a a to za dzięki marce odzieżowej Wittchen.

Skórzane dodatki zawsze na czasie

W tym sezonie popularna stanie się skóra, o której przez ostatnich kilka lat nieco zapomniano. O skórzanych ubraniach na pewno możemy powiedzieć jak o czymś luksusowym i nietuzinkowym.

Zaintrygował Cię taki post? To ekstra, jednak kliknij ten odnośnik, gdyż oprócz tego przygotowaliśmy także inny pokrewny materiał, który warto zobaczyć tam (http://olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/dzieciece/).

Co warte podkreślenia, coraz bardziej znana i ceniona staje się polska firma produkująca ubrania oraz galanterię skórzaną Wittchen. Każdy sklep Wittchen ma ogromny wybór – zaczynając od odzieży wierzchniej po asortyment taki jak futerały na okulary, portmonetki i teczki.

Wittchen – początki firmy

Firma została założona w 1990 roku dzięki Jędrzejowi Wittchenowi, który jako pierwszy sprowadził skóry z Włoch do Polski. Od tamtej pory Spółka wyprodukowała ogromną ilość kolekcji a płaszcze Wittchen noszone są na polskich salonach. Odzież i galanterię Wittchen kupimy już nie tylko w sieci sklepów, ale także zamawiając w internecie. Materiały z których wykonane są produkty są wysokiej jakości ich produkcja jest na najwyższym poziomie.

Nowe trendy na jesień tego roku widać także w najnowszej linii Wittchen.

Czy byłeś usatysfakcjonowany z treści tego postu? Jeśli tak, to podaję także mój link (https://www.numoco.com/blog/skad-sie-bierze-sila-influencerow/) do nowej strony. Zachęcam!

Kurtki wittchen perfekcyjnie zabezpieczą nas przed wiatrem oraz burzami i co najistotniejsze – nie zniszczą się przez wiele następnych sezonów. Kolekcja zdominowana jest przez kolory szarości, brązów i czerwieni, trend ten także widoczny jest w projektowaniu dodatków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *