Pomysły na odnowienie pomieszczenia

Odnawianie wnętrza to nie tylko zabieg kosmetyczny. Z czasem farby na ścianach wycierają i brudzą się, a wnętrze staje się nieatrakcyjne. To zauważalny sygnał do remontu i dobre usprawiedliwienie metamorfozy pokoju.

Autor: Pixers
Odświeżanie pomieszczenia nie musi oznaczać generalnego remontu i wymiany mebli. Czasem to tylko odświeżenie kolorystyki, lub wykorzystanie naklejki na ściany.więcej znajdziesz w treści – wypróbuj ofertę blach stalowych -Najczęściej decydujemy się na malowanie na wiosnę, gdy zmienia się aura i pogoda.

Łatwą i stosunkowo niedrogą metodą na metamorfozę pomieszczenia jest fototapeta. Druk – (druk na tkaninach oferuje firma Tritex) wielkoformatowy może zostać wykorzystany do dekoracji ścian, mebli i stolarki drzwiowej. Przy aranżacji pokoju dla dziecka można wykorzystać naklejki 3D i różnego rodzaju szablony.

Prasa drukarska

Źródło: http://www.sxc.hu

Domowe abecadłoW modnych stylizacjach pokoi w domach i mieszkaniach, często wykorzystuje się szablony liter w celu podpisania przeznaczenia pomieszczenia bądź podkreślenia słowa określającego poglądy czy nastroju na wybranej ścianie, stosując mocniejszą kolorystykę. Rozwiązanie sprawdza się doskonale w pomieszczeniach urządzanych na styl skandynawski i minimalistyczny. Prosty wystrój sprawia, że większy napis na jednolitym tle jest dobrze widoczny i sam w sobie stanowi dekorację.

Litery przyklejane na ścianę, do ułożenia na regale, czy też haftowane na tkaninach, pasują do dekoracji różnych typów wnętrza. Kochają je zarówno aranżacje minimalistyczne jak i ozdobne. Trzeba tylko podjąć decyzję jaką wybrać czcionkę, typ informacji lub sentencję.

Więcej w tym temacie dostępne w serwisie Drukarnia Kid – Drukarnia Wrocław

Zobacz praktyczną ofertę firmy:Drukarnia Kid

Źródło: Drukarnia Kid

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *