Znane i kochane zwierzęta na fototapetach

Wzory i dekory oparte o motywy zwierzęce są bezustannie słynne w modzie i trendach wnętrzarskich. Śmiała panterka, zebra i obite futerkiem dodatki, nadadzą pazura nawet najbardziej stonowanej aranżacji. Dla zwolenników dekoracji ze zwierzętami rewelacyjnym pomysłem na odważną ozdobę wnętrza są fototapety ze zwierzętami.

Autor: Pixers

Wielkoformatowe fototapety ilustrujące ilustracje zwierząt lub fragmenty ich umaszczenia mogą być zwracającą uwagę ozdobą pomieszczenia. Na sto procent polubią je także dzieci. Fototapety obrazujące malutkie kotki i szczeniaczki staną się ukochaną ozdobą w każdym pokoju dziecka.

Nie tylko współcześnie żyjące zwierzęta mogą być interesującą dekoracją ścian w pokoju najmłodszych. Dzieci uwielbiają historie o dinozaurach i bajkowych smokach. Smoki i feniksy pojawiają się także w wystroju wnętrz tworzonych na trend wschodni.

W obecnych aranżacjach widoczny jest żelazny wpływ trendów naturalnych oraz opieka o życie zwierząt. Obicia z ekologicznej skóry bardzo często zastępują materiały skóropodobne i sztuczne futra, które do złudzenia przypominają naturalne. W sprzedaży dostępne są także fototapety z podobizną skóry wężowej, pasków zebry.

Osoby przebojowe, optymistyczne, ochoczo nakleją na ścianę w salonie fotografię konia w skali 1:1, zebrę, bądź głowę strusia wychodzącą zza rogu przedpokoju. Fototapety na ścianę ze zwierzętami robione są również na indywidualne zamówienie.

Spodobała Ci się nasza informacja z www? Jest nam bardzo przyjemnie. Oczywiście pragniemy zachęcić Cię do przeczytania nowego wpisu o tym samym temacie.

Niczego więc nie ma na przeszkodzie, aby jedną ze ścian w domu udekorował wizerunek domowego ulubieńca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *