Poznaj wyspy greckie i spędź na nich wakacje życia.

Wino kobiety i śpiew to doskonale tło dla tegorocznych wakacji. Jeżeli jednak nie zdecydowaliśmy jeszcze gdzie zamierzamy wyjechać wystarczy przejść obok witryn biur podróży, aby zakrzyczały nas oferty tanich wyjazdów w ciepłe kraje. Egipt, Chorwacja, to kraje, w które mieszkańcy naszego kraju wybierają się najczęściej. Jednak stopniowo zaczyna się to zmieniać. Poznajemy nowe lądy, które należy wręcz zwiedzić. Do takich miejsc należy Grecja.

Określana kolebką zachodniej cywilizacji posiada sporo do zaproponowania turystom z całego świata. Biuro podróży Eccoholiday ma pośród swoich możliwości podróże właśnie w to gorące Ten wyjątkowy kraj to obietnica znakomitej zabawy i wytęsknionego wypoczynku.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Największa popularnością cieszą się wyprawy typu last minute. Są one tańsze, a w tak naprawdę niczym nie różnią się od wycieczek rezerwowanych pół roku wcześniej. Ponad to opcja typu last minute Grecja Eccoholiday pozwoli cieszyć się pełną paletą wariantów dostępnych normalnie w opcji all inclusive. Powodzeniem cieszą się zwłaszcza wyspy greckie. Stały jest kojarzony z pospiechem. Jest odwiedzany w celach turystycznych, ale żeby chcieć tam odpoczywać – to nie specjalnie.

Jeśli interesuje Cię problematyka poruszana w tym artykule, sprawdź pełną ofertę (https://www.coraltravel.pl/wakacje/malediwy), a na pewno okaże się ona dla Ciebie godna uwagi.

Korfu , Rodos, Kreta to wyspy, na którychkorfu (eccoholiday.com/region/grecja/korfu/)dziecie wytchnienie tak wyczekiwane podczas wczasów.

greece, playa

Autor: Roberto Faccenda
Źródło: http://www.flickr.com

Rodos nazywana inaczej Wyspą Róż jest bardzo popularną turystycznie wyspą grecką. Ten region w czasach nam znanych jedynie z książki Parandowskiego był ulubioną wyspą Heliosa. Oprócz gorących plaż ujmuje swoją średniowieczną starówką, która jest chyba najbardziej oszałamiającym zakątkiem w basenie Morza Śródziemnego. Rodos zachwyca również z powodu świetnych warunków do uprawniania windsurfingu. Korfu to fantastyczne miejsce dla pasjonatów przyrody. Jeśli zamiast leżeć na plaży wolimy bardziej wymagające formy rodzaje wypoczynku, na Korfu ich nie brakuje.

Rewelacyjnym połączeniem walorów obu wysp jest Kreta (zajrzyj tu). Zarówno osoby ze słabością do archeologii będą zadowoleniu jak i Ci, którzy przylecą polenić się na słońcu. Oprócz atrakcji, które znajdziemy w każdym przewodniku, warto zapuścić się w głąb tej wyspy, by popatrzeć na życie przeciętnych jej mieszkańców. Grecja przyciąga urlopowiczów z wielu zakątków świata. Jej urlopowy nastrój udziela się wszystkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *