Konsola do gier Video – świetny sposób na hobby

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona tak naprawdę jest i do czego służy. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej polecić.
Konsola (e-sklep) to w istocie komputer, odróżniający się od normalnego peceta funkcjonalnością. Jest to maszyna używana jedynie do gier wideo. Konsoli nie możemy po nabyciu unowocześniać, dokupując nowsze elementy, tak jak praktykuje się to w wypadku klasycznego peceta. Stanowi ona integralną całość, do której można dodać tylko akcesoria peryferyjne, takie jak karty pamięci, kontrolery, głośniki i ekran.

W sklepach obecnie znaleźć można kilka wartych uwagi maszyn.

Ten nasz link (https://snuggly.pl/) prowadzi do materiału, który ma unikalne treści – z pewnością Cię zainteresują i będą użyteczne.

Japońskie Sony wydawało dwie generacje konsol – Playstation 2 i Playstation 3. Microsoft ma w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo zaś Wii. Ceny konsol nowszych technologicznie rozciągają się do 1500zł, w zależności od fakultatywnych dodatków. Wydając mniej pieniędzy można dostać Playstation 2 – w tym przypadku ceny krążą około 700zł za nieużywany sprzęt.

Gry na konsole w Blackgames

Na tę wielką konsolową czwórkę wyszło wiele ciekawych pozycji, głównie strzelanek (First Person Shooter), symulatorów wyścigów i zręcznościowych. Najlepsze gry na PS2 to przede wszystkim Guitar Hero, w którym możemy wcielić się w najlepszych gitarzystów. Zarekomendować trzeba też świetną grę wyścigową Gran Turismo 4. Na PS2 stworzono mnóstwo stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3 (e-sklep), ze względu na lepszą specyfikację, oferują dużo lepszą szatę graficzną. Najgłośniejsze przeboje to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola XBOX 36 zaś posiada nawet obszerniejsze spektrum. Specjalne gry na XBOX 360 wspierają specjalny kontroler Kinect, co umożliwia wykrycie ruchu gracza i przeniesienie go na rozgrywkę. W gatunku znajdziemy mnóstwo produkcji sportowych i zręcznościowych. XBOX 360 również szczyci się rewelacyjną polską grą RPG Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Ostatnio popularne stały się wygodne netbooki i tablety, oferujące stały dostęp do internetu. Interesującą opcją dla każdego posiadacza takiego sprzętu byłby zakup konsoli. Dzięki temu dałoby się komfortowo oddzielić wypoczynek od pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *