Konsola do gier Video – świetny sposób na hobby

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona tak naprawdę jest i do czego służy. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej polecić.
Konsola (e-sklep) to w istocie komputer, odróżniający się od normalnego peceta funkcjonalnością. Jest to maszyna używana jedynie do gier wideo. Konsoli nie możemy po nabyciu unowocześniać, dokupując nowsze elementy, tak jak praktykuje się to w wypadku klasycznego peceta. Stanowi ona integralną całość, do której można dodać tylko akcesoria peryferyjne, takie jak karty pamięci, kontrolery, głośniki i ekran.

W sklepach obecnie znaleźć można kilka wartych uwagi maszyn. Japońskie Sony wydawało dwie generacje konsol – Playstation 2 i Playstation 3. Microsoft ma w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo zaś Wii. Ceny konsol nowszych technologicznie rozciągają się do 1500zł, w zależności od fakultatywnych dodatków. Wydając mniej pieniędzy można dostać Playstation 2 – w tym przypadku ceny krążą około 700zł za nieużywany sprzęt.

Gry na konsole w Blackgames

Na tę wielką konsolową czwórkę wyszło wiele ciekawych pozycji, głównie strzelanek (First Person Shooter), symulatorów wyścigów i zręcznościowych. Najlepsze gry na PS2 to przede wszystkim Guitar Hero, w którym możemy wcielić się w najlepszych gitarzystów. Zarekomendować trzeba też świetną grę wyścigową Gran Turismo 4. Na PS2 stworzono mnóstwo stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3 (e-sklep), ze względu na lepszą specyfikację, oferują dużo lepszą szatę graficzną. Najgłośniejsze przeboje to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola XBOX 36 zaś posiada nawet obszerniejsze spektrum. Specjalne gry na XBOX 360 wspierają specjalny kontroler Kinect, co umożliwia wykrycie ruchu gracza i przeniesienie go na rozgrywkę. W gatunku znajdziemy mnóstwo produkcji sportowych i zręcznościowych.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w ofercie (http://www.e-plastyczny.pl/kaligrafia/stalowki)? To naturalnie pokrewna problematyka, więc bez wątpliwości także głęboko Cię zaabsorbuje!

XBOX 360 również szczyci się rewelacyjną polską grą RPG Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Ostatnio popularne stały się wygodne netbooki i tablety, oferujące stały dostęp do internetu. Interesującą opcją dla każdego posiadacza takiego sprzętu byłby zakup konsoli. Dzięki temu dałoby się komfortowo oddzielić wypoczynek od pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *