Zastawa stołowa idealnym prezentem

zastawa

Autor: home&you
Źródło: home&you

Okres na przyjęcia weselne w pełni. Bardzo dużo młodych par chce wziąć ślub ślub w letnich miesiącach. Nic w tym dziwnego, przecież teraz pogoda jest ładna, dni bardzo długie, więc nie musimy się martwić na przykład o niskie temperatury i zastanawiać co tu dodatkowo założyć na ślubną suknię, aby nie trząść się z zimna. Suknia to następny argument przemawiający za ślubem w lecie – możemy ją wyeksponować i pokazać, może być delikatna, koronkowa, bez rękawów i nie trzeba jej chować pod płaszczem.

Jeżeli zdecydujemy się na urządzenie wesela zastanówmy się także o kwestii prezentów. Wiele par w dzisiejszych czasach woli dostawanie pieniędzy w ramach prezentu. Jest to komfortowe i łatwe rozwiązanie dla gości, a także dla świeżo upieczonych małżonków, którzy mogą zebrane prezenty wydać choćby na wymarzoną wycieczkę czy urządzenie domu. Należy jednak mieć na uwadze także gości gorzej sytuowanych, których być może nie stać na włożenie kilkuset złotych do koperty. W związku z tym warto przygotować listę prezentów zróżnicowanych cenowo, żeby mogli wybrać coś co będzie im odpowiadało, a młodej parze będzie przydatne. Lista prezentów uchroni nas przed otrzymaniem na przykład czterech kompletów ręczników.

Wspaniałym pomysłem na podarunek jest zastawa stołowa. Piękny zestaw kieliszków do wina, czy szklanek do drinków to wydatek, na który wielu gości może sobie pozwolić, a nam na pewno będzie przydatny. Można poprosić przykładowo też o komplet zawierający serwetnik, solniczkę i pieprzniczkę oraz cukiernicę. Warto też obejrzeć serwisy obiadowe. W każdym domu powinien być piękny serwis, który używać będziemy nie tylko z okazji istotnych świąt, ale również na co dzień.

Zaprezentowana porada jest dla Ciebie przydatna? W takiej sytuacji sprawdź dodatkowo inne podobne posty i zobacz więcej wskazówek.

Wzorów do wyboru jest ogrom, tak jak i kolorów, lecz doskonale sprawdzają się klasyczne białe talerze, być może z ozdobnym motywem. Wszystko zależy od naszych gustów. Zestawy obiadowe najczęściej składają się z talerzy płytkich i głębokich, talerzyków deserowych, wazy do zupy, kilku misek i półmisków, więc pomyślmy czy na pewno chcemy taki komplet na dwanaście osób – gdzieś musimy go trzymać. A może wystarczający będzie taki zestaw na sześć osób? Zastanówmy się, czy będziemy podczas świąt wydawać duże przyjęcia, czy może grono naszych najbliższych jest niewielkie.

Źródło: www.SmakProstoty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *