Drukowane dzieło sztuki

Lokum ma charakter żyjących w nim ludzi. Jest sporo informacji, które można wyciągnąć z samego obejrzenia czyichś czterech ścian. Przez całe dziesięciolecia gromadzimy bibeloty, zamawiamy meble, wymyślamy dekoracje. Pośród wszystkich rzeczy, które znajdują się w mieszkaniu, najbardziej spersonalizowane są obrazy i zdjęcia.

Reprodukcje ulubionych artystów odkrywają gust lokatora, a fotki przekazują całą fabułę życia – o najbliższych, o podróżach, o wspaniałych dniach z przeszłości. Aktualnie topowe technologie pozwalają na (drukowanie na tkaninach) zdjęć w wysokiej rozdzielczości, co sprawia, że lokum może stać się jeszcze bardziej spersonalizowanym miejscem.

łóżka

Autor: Black Red White SA

Zdobycie reprodukcji lub oryginalnego obrazu w galerii to niemały nakład pieniężny. Jednakże z rozwiązaniem przychodzą spółki, które umieją wydrukować obraz ze zdjęcia w każdym rozmiarze. Pomyśl sobie, że posiadasz w swoim mieszkaniu najpiękniejsze dzieła ukochanego mistrza, wydrukowane w niebywale dużej jakości.

pościel

Autor: WOOL STAR

To jasne, że drukowanie na klasycznym papierze nie przywoła mimo to klimatu słynnej galerii sztuki. Lecz to nie problem, ponieważ firmy poligraficzne mają w cennikach również druk na płótnie! Jeżeli dorzucisz jeszcze wykwintne ramy, otrzymasz efekt, który nie będzie odstawał od klasycznej reprodukcji. I to za o wiele skromniejsze pieniądze, niż te, które miałbyś wydać na obraz w pracowni obrazów.

Jeżeli nie jesteś fanem obrazów i wydruk na płótnie cię nie interesuje, pomyśl o upiększeniu domu fantastycznie wydrukowanymi fotkami w znacznych rozmiarach. To, na co będziesz patrzeć już zawsze będąc np. w jadalni, jest zależne tylko od twojej inwencji. Może zatem to być krajobraz z klimatycznych krain, do których chciałbyś kiedyś pojechać. Bądź zbiór zdjęć twojej pociechy, przypominający najwspanialsze chwile. A może pragniesz spoglądać na słynną piosenkarkę w wielkim rozmiarze? Jedyną przeszkodą jest twoja pomysłowość. Nowoczesne technologie poligraficzne zrobią za ciebie pozostałą pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *