Drukowane dzieło sztuki

Lokum ma charakter żyjących w nim ludzi. Jest sporo informacji, które można wyciągnąć z samego obejrzenia czyichś czterech ścian. Przez całe dziesięciolecia gromadzimy bibeloty, zamawiamy meble, wymyślamy dekoracje. Pośród wszystkich rzeczy, które znajdują się w mieszkaniu, najbardziej spersonalizowane są obrazy i zdjęcia.

Reprodukcje (www.twoja-galeria.eu/reprodukcje/3477-church-frederic-edwin/) ulubionych artystów odkrywają gust lokatora, a fotki przekazują całą fabułę życia – o najbliższych, o podróżach, o wspaniałych dniach z przeszłości. Aktualnie topowe technologie pozwalają na (drukowanie na tkaninach) zdjęć w wysokiej rozdzielczości, co sprawia, że lokum może stać się jeszcze bardziej spersonalizowanym miejscem.

łóżka

Autor: Black Red White SA

Zdobycie reprodukcji lub oryginalnego obrazu w galerii to niemały nakład pieniężny. Jednakże z rozwiązaniem przychodzą spółki, które umieją wydrukować obraz ze zdjęcia w każdym rozmiarze. Pomyśl sobie, że posiadasz w swoim mieszkaniu najpiękniejsze dzieła ukochanego mistrza, wydrukowane w niebywale dużej jakości.

pościel

Autor: WOOL STAR

To jasne, że drukowanie na klasycznym papierze nie przywoła mimo to klimatu słynnej galerii sztuki. Lecz to nie problem, ponieważ firmy poligraficzne mają w cennikach również druk na płótnie! Jeżeli dorzucisz jeszcze wykwintne ramy, otrzymasz efekt, który nie będzie odstawał od klasycznej reprodukcji. I to za o wiele skromniejsze pieniądze, niż te, które miałbyś wydać na obraz w pracowni obrazów.

Jeżeli nie jesteś fanem obrazów i wydruk na płótnie cię nie interesuje, pomyśl o upiększeniu domu fantastycznie wydrukowanymi fotkami w znacznych rozmiarach. To, na co będziesz patrzeć już zawsze będąc np. w jadalni, jest zależne tylko od twojej inwencji. Może zatem to być krajobraz z klimatycznych krain, do których chciałbyś kiedyś pojechać. Bądź zbiór zdjęć twojej pociechy, przypominający najwspanialsze chwile. A może pragniesz spoglądać na słynną piosenkarkę w wielkim rozmiarze? Jedyną przeszkodą jest twoja pomysłowość. Nowoczesne technologie poligraficzne zrobią za ciebie pozostałą pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *