Klasyczne zaproszenia weselne

Wybór zaproszeń ślubnych to coś więcej niż zawiadomienie gości o tym kto, kiedy, gdzie i dlaczego. Oryginalne zaproszenia ślubne powinny dać osobom zaproszonym pojęcie czego mogą się spodziewać po planowanej uroczystości. Jeśli zdecydowaliście się wziąć ślub i macie wyobrażenie jak ten specjalny dzień musi wyglądać, już teraz zastanówcie się nad wyborem zaproszeń na ślub dostosowując ich styl do planowanego wydarzenia.

Nim zaczniesz projektować czy też wybierać swoje wymarzone zaproszenia wybierania swoich wymarzonych zaproszeń, przygotuj listę gości. Pozwoli Ci to zebrać niezbędne informacje, ile faktycznie zaproszeń musisz zamówić. Przemyśl, co chcesz aby Twoi goście wiedzieli o planowanej uroczystości.

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do nowej strony, na której przygotowaliśmy pouczające wpisy – wejdź w link gabinet ortodontyczny kraków.

koniecznie powinny znać, lokalizację oraz datę. Większość projektowanych w naszej firmie zaproszeń posiada prośbę o potwierdzenie przybycia z wyznaczoną datą, do której należy potwierdzić swój udział w wydarzeniu. Dobrym zwyczajem jest także dodanie do zaproszenia mapki dojazdu na miejsce planowanej uroczystości.

Wesele pod namiotem

Autor: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com

Większość par umieszcza na swoich zaproszeniach wiersz. Około 70% przygotowywanych przez nas zaproszeń zawiera również co najmniej jedną prośbę do Gości, w których narzeczeni delikatnie podpowiadają co dałoby im większą przyjemność: prezent rzeczowy czy podarowanie koperty z gotówką. Szczególnie często spotykane są prośby w sprawie kwiatów, które młodzi dostają od swoich Gości. Zamiast kwiatów młode pary proszą o podarowanie czegoś praktyczniejszego, np. kupony Lotto. Wspomniane prośby mocno zakorzeniły się wśród młodych par i z pewnością nie są odbierane przez gości jako niestosowne, ważne jest aby zostały przekazane w formie żartobliwego wierszyka, aby goście nie poczuli się zobowiązani.

Przemyśl swój budżet jaki możesz poświęcić na zakup zaproszeń ślubnych. Koszt spersonalizowanych zaproszeń na ślub kształtuje się w zakresie 1,5 – 5 zł i w dużej mierze zależy od wybranych materiałów oraz technik wykonania.Zaproszenia na ślub można znaleźć w sklepach z artykułami papierniczymi, hurtowniach dostarczających towar do kwiaciarni, specjalistycznych sklepach ślubnych oraz drukarniach.

Czy opisywany wątek Cię interesuje? Jeżeli pragniesz zdobyć uzupełniające dane odnośnie tego problemu, to odwiedź sensowny serwis www (http://www.grupapartner.pl/firma.html).

Z asortymentem firm produkujących zaproszenia można się także zapoznać w trakcie targów branży ślubnej. Można je również kupić za pośrednictwem sieci (tutaj). Odnajdziesz tam największą grupę produktów w atrakcyjnych cenach.

Zaproszenia wysyłamy bądź dostarczamy osobiście minimum na 6-8 tygodni przed ślubem. Dobrze jest jednak rozdać zaproszenia na 3 miesiące przed weselem, aby osoby zaproszone mogły się odpowiednio przygotować. Warto także przygotować większą liczbę zaproszeń. na wypadek wystąpienia pomyłki przy wpisywaniu danych personalnych zaproszonych osób czy też nieplanowanego rozszerzenia puli osób zapraszanych.

Twoje zaproszenia powinny określać temat imprezy. Przy decydowaniu należy wziąć pod rozwagę kolor i gramaturę papieru, rodzaj czcionki, wielkość zaproszenia i ogólną jego formę. Trzeba pamiętać, że zaproszenia ślubne ręcznie robione powinny dać gościom pierwsze wyobrażenie o tej uroczystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *