Odnawiamy kuchnię

Dzisiejsza kuchnia to nie tylko miejsce ,w którym gotujemy i spożywamy potrawy, ale także, spotkań i dyskusji. Należy zadbać, aby to szczególne pomieszczenie było nie tylko wygodnie przygotowane, ale także aby użyte dekoracje i akcesoria nadawały rewelacyjnego stylu kuchennemu wnętrzu. Taki rezultat można otrzymać stosując fototapety kuchenne.

meble

Autor: Black Red White SA

Wystrój kuchni może być interesującym wyzwaniem. Styl jaki wdrążymy do tego pomieszczenia będzie odzwierciedleniem osobowości lokatorów domu i królujących trendów. Bardzo znane współcześnie są minimalistyczne, jedno lub dwu kolorowe szafy, o połyskliwych i łagodnych frontach. W takich zestawieniach dużą rolę odgrywają dodatki.

Intryguje Cię, jakie są autorskie źródła (http://ehydrogaz.pl/gazomierze,c12,pl.html)? W takim razie chcę zachęcić Cię, żebyś zalogował się na moją świeżą stronę. Tam dowiesz się wszystkiego.

Wyśmienitym uzupełnieniem takiej aranżacji mogą być fototapety umieszczone w przestrzeni pomiędzy blatem, a szafkami zawieszonymi na ścianie.

mieszkania

Autor: Reinhold Polska

Motywem cieszącym się dużą popularnością są produkty spożywcze. W kuchni perfekcyjnie będą prezentować się fotografie przedstawiające wonne przyprawy, orzeźwiające owoce i jarzyny czy różnokolorowe makarony. Można także pokusić się o fototapety ukazujące kawę w formie palonych ziaren i apetycznych, gotowych trunków w eleganckichfiliżankach.

meble kuchenne_slider

Autor: BLACK RED WHITE SA.
Źródło: http://www.brw.com.pl/

Fototapeta do kuchni może też być ozdobą, która nakrywa całą powierzchnię ściany, od podłogi do sufitu.

Ciekawisz się tym działem? Czytaj więc jeszcze dalej (https://dekorianhome.pl/tynk-dekoracyjny) o tym punkcie w następnym wpisie, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że Ci się podoba.

Wielkoformatowe grafiki pokazujące stare przyrządy kuchenne, a także miejscowe wypieki perfekcyjnie będą pasować do kuchni stylizowanych. Jeżeli nie posiadamy ewentualności wyeksponowania na ścianie kuchennej fototapety, można pokusić się uatrakcyjnić nią lodówkę.

Fototapety do kuchni robione są z dobrej jakości materiałów, które są odporne na wysokie temperatury i przeróżnego rodzaju zabrudzenia. Dlatego też fototapety są proste w utrzymaniu – zewnętrzną zabrudzoną powłokę wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką z nie dużą ilością detergentu. Zabezpieczyć je możemy także szkłem lub pleksi.

Źródło: Demur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *