Ślubne rozterki

Dzień ślubu to bez wątpienia jedna z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego coraz więcej osób przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najmniejsze detale. W naszym kraju można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, skorzystać z usług firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najdziwniejsze życzenia klientów.

Suknie ślubne, inspiracje - Anioły i Demony

Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: Dorota Dolińska

fotografie coraz rzadziej wykonuje sąsiad – zastępuje go profesjonalny fotograf, który robi oryginalne sesje zdjęciowe w plenerze. Restauracje prześcigają się w wymyślnym menu, a didżeje nadają imprezie weselnej styl lat 60. czy 80. Salony florystyczne przygotowują kwiaty nie tylko dla panny młodej, ale również do kościoła, sali weselnej czy samochodu. O fryzurę panny młodej zadba fryzjerka, a wizażystka zrobi jej nienaganny makijaż, który przetrwa do późnej nocy. Jedynym elementem, który pozostaje do indywidualnego wyboru i spędza sen z powiek każdej pannie młodej jest suknia ślubna.

Idealna suknia ślubna ma wyrażać gust i osobowość kobiety i sprawić, że będzie najpiękniejsza w ten wyjątkowy dzień. Ma eksponować atuty jej urody i wyróżniać się na tle innych – po prostu ma być suknią z naszych marzeń. Pomocny w doborze sukni okaże się profesjonalny salon którego specjalnością jest moda ślubna. Jeśli mieszkamy np. w Lublinie, warto wrzucić w wyszukiwarkę: suknie ślubne lublin – nie są ważne w tym wypadku małe lub duże litery, ważniejsze są różne wersje fraz po to, by gruntownie przeszukać Sieć. Sprawdźmy również opinie na forach internetowych lub po prostu zasięgnijmy opinii znajomych. W upatrzonym salonie zwróćmy uwagę na obsługę, sposób ekspozycję sukien, liczbę przymiarek i jakość materiałów. Warto przewertować katalogi z sukniami ślubnymii wspólnie ze stylistą zastanowić się, czy wybrany przez nas krój będzie uzewnętrznieniem naszego stylu.

Dodatkowe treści odnoszące się do omawianego zagadnienia też są niebanalne – więcej pod tym linkiem (https://zabawekczas.pl/produkty/dla-niemowlat/przytulanki,2,1684). Kliknij zatem tu i przekonaj się, że to prawda.

Wybierając krój sukni, oceńmy, jaki mamy typ figury – tylko osoby o nienagannych kształtach i dość wysokie mogą sobie pozwolić na suknię w typie syreny lub princessy. Kobiety szczupłe, lecz niższe poczują się dobrze w sukni klasycznej (spódnica i gorset), panie z lekką nadwagą lepiej zaprezentują się w typie empire, a niższe i bardziej przy kości – w typie sukni w kształcie litery A (z zaszewkami rozchodzącymi się w dół) lub typie prostym, wykonanym z lejących się, opływowych materiałów.

Dobierzmy suknię również do pory roku planowanego ślubu, jednak najistotniejsze jest to, że mamy czuć się w niej komfortowo i olśniewająco. Bo nawet najdroższa suknia, jeśli jest źle dobrana i niewygodna, może zepsuć humor panny młodej w ten najważniejszy dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *