Printy na sukienkach – kochamy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tego lata. Można je lubić albo nie, ale należy przyznać, że wyglądają świetnie. Skromna, prosta sukienka zupełnie zmienia swój charakter właśnie dzięki wykorzystaniu nadruków.

Sukienka letnia

Źródło: www.melanzsklep.pl
Tego rodzaju zwiewne letnie sukienki znakomicie nadają się dla dziewczyn, które pragną ukryć mankamenty figury. Przewrotnie, sukienki z wszelakimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz do samej sukienki, a nie do potencjalnych niedoskonałości figury.

Zobrazujmy sobie sukienkę gładką, o barwie beżowej. Jeśli sukienka jest dobrana, a my posiadamy jakieś fałdki to niestety nie da się w tym przypadku nic zatuszować. Gładki, jednolity materiał będzie bezwzględny dla nas. Całkiem, co innego sukienka (zobacz również sukienki sklep) z nadrukiem – nasze możliwości na zakamuflowanie niektórych niedoskonałości są znacznie większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?Musicie przyznać, że nieprosto jest odczepić oczy od tego rodzaju sukienek, nieprawdaż?Wdziewając sukienkę z nadrukiem należy pamiętać, ażeby nie przesadzić z dodatkami. Obowiązuje złota reguła powściągliwości – im mniej, tym lepiej. Sukienka (www.numoco.sklep.pl/k14,nasze-marki.html) będzie odgrywać tutaj istotną rolę, dodatki powinny pozostać dodatkami. Nie ubierajmy zbytnio dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej zostawić na inną okoliczność. Jeśli zmierzch czy dzień zapowiada się chłodniej i zakładamy coś na wierzch – niech żakiecik czy sweter również będą w spokojnych, jednolitych barwach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *