Kurtki Reserved

Reserved, jako coraz chętniej wybierany sklep o charakterze sieciowym, posiada niezwykle bogatą kolekcję. Jest ona w całości przedstawiona w internecie, co znacznie ułatwia wybór i przeglądanie. Sklep Reserved oferuje kurtki skierowane do pań i panów. Działają także specjalne punkty sieci o nazwie Reserved Kids, w których można kupić ubrania dla dzieci. Produkty podzielone są tam na podstawie wieku dzieci. Wybór również jest ogromny. Na przykład w dziale dla dziewczynek do ósmego roku życia można znaleźć kilkanaście typów okryć wierzchnich. Mogą to być to kurtki i płaszczyki na wiosnę z materiału, zazwyczaj w kolorze różowym, który w ostatnim czasie preferuje większość rodziców i dzieci.

Okrycia dla kobietKurtki dla kobiet w sieci Reserved są rozmaite zależnie od sezonu. Na sezon zimowy są to zwykle długie kurtki ocieplane. Posiadają one najczęściej w kaptur z futrem oraz pasek do ściągania w pasie. Kurtki te są bardzo ciepłe i dobrze izolują od mrozu. Część oferty stanowią również okrycia wierzchnie w formie kurtek i niedługich płaszczyków, wykonanych z różnokolorowego syntetycznego futra. Kolekcja na wiosnę z kolei kurtki – zapraszam tutaj… -duje kurtki cieńsze i z odmiennych tkanin. Jednym z dostępnych modeli są lekkie płaszczyki w jasnych kolorach, posiadające duży kołnierz i ściągacze. Płaszcze takie posiadają duże kieszenie oraz zapięcie na zamek. W większości przypadków jednak w ofercie przewijają się krótkie okrycia wierzchnie. Będą to niedługie kurtki typu ramoneska, uszyte ze skóry lub z imitacji skóry, jak również kurtki dżinsowe. Niektóre z nich ozdobione są ćwiekami.

Okrycia męskieKurtki Reserved w ofercie dla mężczyzn występują także w niezwykle dużym wyborze. Wybór ten jest duży zarówno pod względem fasonów i modeli, jak i tkanin, z jakich są wyprodukowane. Część okryć męskich z oferty wiosennej jest nieprzemakalna i posiada kaptury. W dziale „kurtki” znaleźć można również ocieplane bezrękawniki. Kurtki dla mężczyzn moga być jedno- lub dwukolorowe lub we wzór. Jednym z oferowanych motywów jest typowe moro. W sezonie zimowym z kolei sklep oferuje mężczyznom ocieplane kurtki puchowe w różnych kolorach, choć w stosunkowo niewielkim wyborze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *