Styl a sylwetka – o modzie męskiej

Moda to, pomimo obiegowej opinii, pasja nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Także mężczyźni zwracają ogromną uwagę na to, co na siebie zakładają. Dlatego w poczytnych magazynach i w internecie można znaleźć co raz więcej porad, które pomagają panom poznać typy sylwetek męskich oraz dopasować właściwy ubiór.

Rozpoznanie własnego rodzaju figury jest w zasadzie kluczem do powodzenia.

Zajrzyj do artykułu, który umieściliśmy pod podanym linkiem oraz czytaj więcej garnitury wrocław na ten temat, który na pewno Cię zaciekawił. Nie wahaj się!

Jeżeli poznamy własne dobre strony i niedostatki, będziemy w stanie skuteczniej działać na tym polu. Jeśli ciężko jest samemu rozpoznać własny typ sylwetki, powinniśmy poprosić o pomoc dobrego kumpla. A jeżeli boimy się reakcji kolegów na nasz kłopot, najlepiej zwrócić się do swojej drugiej połówki. W ostateczności, możemy pójść do doświadczonego stylisty, który nie tylko określi nasz typ figury, ale dobierze również właściwe barwy do naszej karnacji.

Typy sylwetek męskich są prawie takie same jak kobiece. Mamy tutaj tak samo typ A, jak i ”jabłko”, a więc mężczyźni z brzuchem. Oprócz tego, jest też „ołówek”, czyli tak zwana „chłopczyca” u pań oraz „trójkąt”, a więc ideał, o którym marzą mężczyźni.

Kiedy zafascynował Cię prezentowany artykuł, to nie zastanawiaj się tylko odwiedź odnośnik, a znajdziesz tutaj podobne, ciekawe informacje na ten temat.

Jest to figura bez mankamentów. Pokaźne ramiona, wąskie biodra, zero odstającego brzuszka. I właśnie mężczyźni z taką figurą mają najłatwiej. Mogą dowolnie bawić się stylami. Jedyne, na co muszą uważać, to zbyt szerokie ubrania, które ukryją ich cudowną figurę.

Pozostali mężczyźni muszą się skoncentrować na tym, by ukryć swoje niedostatki i pokazać zalety. W najgorszej sytuacji są bez wątpienia panowie o figurze ”jabłuszka”. Są to już panowie z nadwagą, stąd też należy ostrożnie dobierać ubranie, by jeszcze bardziej nie poszerzyć postury. Idealnie dobrana jeansowa kurtka będzie świetnym rozwiązaniem. Trzeba jedynie uważać na wzory oraz jasne kolory. Zasada jest zawsze taka sama, że te obszary ciała, z którymi mamy problem, maskujemy ciemnymi, jednolitymi materiałami, bez zbędnych upiększeń. Z kolei, „ołówek” musi unikać ciemniejszych odcieni jak ognia, gdyż wyszczuplają one jeszcze bardziej jego chłopięca sylwetkę. Taki mężczyzna powinien postawić na dwurzędowe marynarki i płaszcze oraz koszule w jasnych kolorach (ta strona).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *