Aranżacja wnętrz za pomocą fototapet

Negatywna popularność fototapety sprzed 30 lat minęła nieodwracalnie. Widoki na niebiańskie plaże składające się z wyrazistych pikseli, na słabym papierowym podłożu, zostały zmienione przez wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe, które można zastosować także w kuchni i łazience.

Fototapeta ze zdjecia   egzotyczna wyspa

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Powrót fototapet rozpoczął nowy rozdział w obszarze aranżacji wnętrz. Grafika wielkoformatowa stała się niejednokrotną dekoracją w pomieszczeniach mieszkalnych i w wystroju wnętrz użyteczności publicznej.

Na jakim materiale powstaje współczesna fototapeta?

Od formy podkładu, na którym robi się wydruk wielkoformatowy jest zależna, jakość, odporność i możliwość zastosowania dekoracji w miejscach o różnorodnym przeznaczeniu. Materiał papierowy jest najmniej kosztowny, podkład winylowy – szczególnie odporny na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, tekstylny – w największym stopniu ciekawy i najdroższy, zaś podkład z włókna szklanego, ze względu na swoje wyjątkowe cechy, może zastąpić okładzinę z płytek ceramicznych w kuchni i w łazience.

Bez obawy – zobacz link na stronie (https://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/sloneczne-stablowice/), który prowadzi do analogicznej strony. Znajdziesz na niej dające do myślenia wpisy w kontekście do rozpatrywanego tutaj zagadnienia.

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Jak dobrać format fototapety na ścianę?

Wybierając miarę wydruku dekoracyjnego, należy wiedzieć, że szerokość rolek podkładu, na którym robi się grafikę waha się od 60 do 125 cm.

Fototapety na indywidualne zamówienie

Amatorzy fotografii mogą ozdobić ściany swoimi najciekawszymi pracami. Należy tylko zamówić wydruk ukochanej grafiki w odpowiednim formacie.http://www.aner.com.pl/kategorie/stal-zbrojeniowa – atrakcyjna oferta stali zbrojeniowej-> http://www.aner.com.pl/kategorie/stal-zbrojeniowa -Zdjęcie powinno niemniej jednak spełniać kryteria dotyczące rozmiaru i rozdzielczości, które gwarantują najwyższą wartość dekoracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *