Drewniane gadżety, – czyli fajny pomysł na prezent.

pudełka ozdobne

Autor: desi.italy
Uwielbiamy dostawać prezenty. Święta prawda. Ile to razy czujemy te ciarki na plecach, gdy trzymamy w dłoniach pudełko przewiązane wstążką i staramy się dociec, co może kryć jego środek. Ale tak samo jak lubimy je dostawać, lubimy je także wręczać. Kupić dobry prezent to dziś prawdziwa sztuka. Oryginalny, a przy tym praktyczny – w zależności, co kto lubi. Ostatnio modne stało się podarowanie drobiazgów wykonanych z drewna. Są to klasyczne, a zarazem eleganckie przedmioty, które będą cieszyły oko niejednego konesera.

Zacznijmy od czegoś wydawać by się mogło: trywialnego jak opakowania drewniane. Duże, długie, płaskie lub kwadratowe są zgodną z naturą formą, w której możemy ukryć nasz prezent. Ręcznie zrobiony, z dużą dbałością o detale, może nie raz jest prezentem samym w sobie, który będzie ozdabiał nasze wnętrza. Od tych najprostszych po najbardziej wymyślne: te, w których ukryjemy sztućce po te, które nabiorą charakteru pudełek okolicznościowych. Dodatkowo, wytwornego charakteru dodadzą im wykonywane w różnych technikach grawerowania tradycyjne i specjalnego rodzaju zamknięcia.

Skoro już przy opakowaniach jesteśmy, to należy wspomnieć drewniane pudełka. Rewelacyjnie nadają się do przechowywania babskich drobiazgów: pierścionków. Posiadają tez przy tym iście kobiecy wygląd. Największą popularnością cieszą się te wykonane w technice decoupage. Decoupage polega na umieszczaniu na specjalnie spreparowaną powierzchnię wyciętego z kartki wzoru tak, aby domyślnie wyglądał jak stworzony przy pomocy pędzla. Motywów takiej twórczości jest cała masa: od kwiatów przez reprodukcje obrazów po kultury masowej. Reasumując: co kto lubi. podobne pudełka cudownie wyglądają w kobiecej sypialni.

Również mężczyzna musi mieć na swój drewniany gadżet. Drewniane skrzynki na wino bezapelacyjnie kojarzą się każdemu facetowi z ciekawą zawartością. Skrzynki na wino mogą być wykonywane praktycznie w dowolnym kolorze. Sporym uznaniem cieszą się te mogące pomieścić dwie butelki wina, ponieważ łatwo zmienić je na zestaw upominkowy, zamieniając jedną butelkę na słodycze. Aby naszej drogocennej zawartości nic nie zaszkodziło, wolne miejsca w skrzyni okładamy wełną drzewną.

Produktów wytworzonych z drewna jest mnóstwo, że bez najmniejszych trudności można je polecić na każdą okazję. Wyroby drewniane to po prostu klasa sama w sobie, która warto mieć w swoim mieszkaniu.Więcej na sklep decoupage z prezentami decoupage sklep – sklep decoupage Sosenka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *