Obrazy cyfrowe – ważny element wnętrza

Chyba każdy z nas ma w domu choć jeden plakat lub obraz. Często w pokojach wieszamy reprodukcje prac najbardziej znanych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Modne są również abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla chłodnego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.

W internecie znajdziemy bardzo wiele portali oferujących dekoracje ścienne i z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej i więcej. Dlatego warto zaufać sprawdzonym i renomowanym serwisom aby mieć pewność, że nie pożałujemy zakupu. Jednym z taki serwisów jest sklep online stronie napotkamy na przykład: fotoobrazy, fotografie na płótnie, naklejki dekoracyjne, fototapety, ramy drewniane obrazów *oferta w galerii* i kalendarze ze zdjęciem. Do wyboru mamy takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, kosmos, jeździectwo, pejzaż – góry, woda, las, morze, podróże, przyroda – kwiaty, ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla najmłodszych. Na stronie głównej znajdziemy także odnośniki do obrazów malarzy współczesnych i reprodukcje obrazów klasyków. Warto przejrzeć ofertę aby wybrać coś dla siebie.

Twoja-Galeria.eu z Warszawy

Same fototapety tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka czy pokój dla dzieci ale i przedmiotów jak drzwi i meble. Zupełną nowością są bardzo atrakcyjne fototapety stworzone z reprodukcji. Więc na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Tamara Łempicka czy Ventzislav Pirianko.

Fototapety tworzone są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks. Papier ten jest bardzo mocny a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas prac związanych z naklejaniem). Jeżeli fototapeta ma być eksponowana przez długi czas dodatkowo takie fototapety są laminowane.

Firma ma w asortymencie także obrazy cyfrowe ze zdjęć przesłanych przez klientów. Możemy ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę a potem powiesić na ścianie. Wystarczy przesłać wybrane zdjęcie do serwisu a wszystkim zajmą się specjaliści.

Serwis Twoja Galeria (zobacz projekty schodow) jest przede wszystkim dla osób, którzy pragną mieć w swoim mieszkaniu piękne zdjęcie czy obraz. Firma szybko i sprawnie wykona zlecenie, które zamówimy i na pewno będziemy zachwyceni z końcowego efektu. Sprawdźcie sami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *