Młode projektantki

Polska jest regionem bardzo pięknych kobiet, to może stwierdzić każdy, kto odwiedza Polskę choć jeden raz w życiu. Nie dziwi więc, że w Polsce nie brak dobrze zapowiadających się modelek a co za tym idzie projektantek mody.

Jedną z takich jest z całą pewnością Domi Grzybek. Studentka ASP w Łodzi swoją profesjonalną karierę projektanta mody rozpoczęła około roku temu. Jej ubrania charakteryzują się tym, że są one tworzone w stylu casual, który jest trendy wśród ludzi młodych. Kreacja stworzone przez młodą łodziankę zostały już wyróżnione przez gro znanych pism takich jak Elle, Glamour czy też Vanity Teen. Także projektanci bardzo pochlebnie wypowiadają się na temat działalności Domi Grzybek.

Sama Domi Grzybek otwarcie mówi o tym, że ją możliwość szycia ubrań niezmiernie uszczęśliwia. Mówi również o tym, że to co zakładamy na sobie codziennie nie może wprawiać nas w kiepski nastrój. Dla niektórych ludzi przecież stroje bywają swoistym nośnikiem informacji. Stroje mają dla niej w sobie pewien skryty komunikat, który należy potrafić tylko odpowiednio rozszyfrować.

Autor: Clearly_Ambiguous

Szczęśliwa moda to taka, która sprawia, że w koło nas dostrzegalna a także odczuwalna jest olbrzymia dawka energii. Moda (zielona sukienka) ma zatem motywować oraz wprowadzać nas w wspaniały humor. Tego typu regułami kieruje się w swojej pracy Domi Grzybek.

W nieco innej działalności realizuje się inna młoda Polka, jaką jest Pola Zag. Jej profesją jest tworzenie biżuterii. Jak każda z pań Polaga Zag uwielbia mieć, coś co jest unikatowe. Jej olbrzymia przygoda z tworzeniem biżuterii rozpoczęła się w chwili, gdy nie mogła znaleźć bransoletki trafiającej w jej gusta. To zmotywowało ją do stworzenie czegoś dla siebie. Z czasem zainteresowanie jej autorskimi stało się tak duże, że pojawiały się kolejne samodzielnie stworzone kolekcje, którymi oczarowane są panie nie tylko w naszym kraju. Pola Zag robi niewiarygodne rzeczy, które są sporą alternatywą dla powszechnie spotykanej biżuterii. Od niej odróżnia się w zasadzie wszystkim, zaczynając od unikalnej formy, zakończywszy na tworzywach, które są zastosowane do jej produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *