Urlop nad morzem

Organizowanie czasu wolnego to miłe zajęcie. Naturalnie, jeżeli odpoczynek projektuje się na kilkanaście tygodni przed terminem. Wybieranie miejscówki na spędzenie wolnym majowych dni w kwietniu to zły pomysł, który zapewni tylko dużo nerwów. Z tej przyczyny zastanów się nad majowym wolnym już dziś. My podpowiadamy dobry wybór: majówka nad morzem.

Morze, Bałtyk

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Relaksowanie się w czasie ciepłych dni majowych nad polskim morzem ma same korzyści. Primo, w pensjonatach i na ulicach nie będzie tłumów – wielkie najazdy odwiedzających zdarzają się głównie w lipcu. Secundo, zwykle w maju jest lepsza pogoda niż w lipcu, który potrafi być wilgotny. Po trzecie, przebywanie kilka dni nad wodą potrafi dodać wiele energii i podratować kondycję zdrowotną. Najbardziej korzystny jest jod. Analizy dowodzą, że szum wody posiada działanie uspokajające. A Bałtyk szumi ślicznie.

O ile poszukujesz propozycji na spędzenie miło majówki nad Bałtykiem, polecamy region Pomorza Zachodniego. Ciekawym punktem jest starodawne miasto Kołobrzeg. To lokalizacja dla każdego, kto pasjonuje się historią i budowlami. By zaklepać noclegi w tej miejscowości, do Google wstaw hasło „urlop kołobrzeg”.

Możesz wydaćdużo gotówki? lubisz elegancję i pragniesz spędzić te majowe dni w komfortowych warunkach? Do Google wstaw hasło „ apartamenty Kołobrzeg”.

Morze, Mielno

Autor: powazny
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli nie pragniesz spędzać majówki w mieście, polecamy malowniczną miejscowość Grzybowo (sprawdź), która znajduje się w sąsiedztwie Kołobrzegu. Żeby odszukać i zabukować noclegi w tej miejscowości do Google trzeba wstawić sformułowanie „Grzybowo pensjonaty”.

W obecnym roku ilość urlopowych dni na początku maja będzie duża. Pierwszy maja będzie w środę, co sprawia, że do pracy wracamy dopiero szóstego maja. O ile naturalnie wcześniej zarezerwuje się urlop na drugi dzień maja. Nie ma co zwlekać, już dziś zaklep sobie wypoczynek nad Bałtykiem i zamów u pracodawcy wolne na drugie maja. majówka (spędź majówkę nad morzem)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *