Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i bary stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. To wspaniałe rozwiązanie. Da się wreszcie wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Można w spokoju posiedzieć i porozmawiać ze znajomymi bez konieczności ciągłego rozgarniania zawieszonych w pomieszczeniu chmur dymu. Naturalnie, w większości lokali zostały wydzielone sale dla palaczy, więc nie powinni oni czuć się w żaden sposób dotknięci wprowadzonym zakazem. Duża ilość palących na pewno z powodu wspomnianego zakazu zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomóc w tej sytuacji może e-papieros.

Pod tą nazwą skrywa się małe urządzenie elektroniczne, które zastąpić ma zwykłe papierosy. Oczywiście powstało ich już wiele rodzajów, możemy dokupić do nich odpowiednie płyny które nadają smak, oraz dostarczające nikotynę terapeutyczną. Tego rodzaju papieros może mieć różne „moce”, uzależnione od tego jaki płyn do niego wlejemy. Istnieją takie w ogóle nie zawierające nikotyny, aż po takie ze zwiększoną jej dawką.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Tego rodzaju urządzenie oczywiście nie jest jednorazowe. Możemy używać tego sprzętu wielokrotnie. Ponieważ to urządzenie elektroniczne musimy ładować jego baterię, dolewać płynu a czasami wymieniać różnego rodzaju elementy na nowe, bo zwyczajnie się zużywają.

Jeśli zaciekawił Cię ten temat, to oceń (baborinstytutwroclaw.pl/oczyszczanie-twarzy/) pozostałe równie ciekawe strony, które zawierają nie mniej ważne dane.

Elektroniczny papieros nie emituje dymu, ponieważ nic się w nim nie pali, tylko użytkownik inhaluje się odpowiednią mieszanką. W związku z tym nie ma zakazu użytkowania go na przykład w restauracjach. Mimo, że samo urządzenie jest stosunkowo drogie, to jednak korzystanie z niego jest zdecydowanie bardziej opłacalne niż codzienny zakup zwykłych papierosów, których ceny doszły już do kilkunastu złotych za paczkę.

Zwykłe papierosy prawdopodobnie nigdy całkiem nie znikną z obiegu, jednak jeśli pragniemy zrobić cokolwiek dla własnego zdrowa i nie zatruwać paleniem funkcjonowania otoczeniu warto zdecydować się na zakup e-papierosa.

Masz trochę wolnego czasu i chcesz poszerzyć wiedzę z omawianego działu? W takim razie naciśnij łącze do źródła (http://apteczka-madrali.pl/104-biegunka) i tam ciesz się drobiazgowymi wiadomościami.

Z pewnością nie będziemy żałować tej decyzji, a być może spróbujemy zupełnie zerwać z nałogiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *