Prezentujemy najwspanialsze kierunki na urlop

Co roku wakacje trzeba odpowiednio przemyśleć, by dobrany wcześniej kierunek nie okazał się błędem. Nie jest to łatwe zadanie, jednak państw do zwiedzania jest bardzo dużo, a w związku z tym każdy z pewnością znajdzie dla siebie właściwą wycieczkę.

W chwili obecnej często odwiedzanym miejscem przez turystów są leżące w

Włochy

Autor: Romtomtom
Źródło: http://www.flickr.com

Południowej Europie Włochy. Niezwykle częstym, a tym samym ulubionym kierunkiem jest stolica Italii. Warto napomnieć, że loty do Rzymu są bardzo tanie, a standardy samolotów – najwyższej jakości.

Jeżeli intryguje Cię omawiany tekst, to bez ociągania kliknij tu oraz zobacz ponadto inny tak samo pasjonujący news istebna domki.

Lot z Polski trwa tylko około dwóch godzin. Włochy są miejscem niewiarygodnie przyjaznym, a dodatkowo – urokliwym i skąpanym w słońcu – sprawdź mój blog. Właśnie tam można zwiedzić popularną Wenecją czy również usytuowane na terytorium Włoch miasto-państwo – Watykan. Jest to apostolska stolica, którą zamieszkuje sam papież. Dobrze także udać się w Rzymie – zaraz po przybyciu na miejsce – do Koloseum, bądź pochodzącego ze Starożytności Panteonu. Wielu turystów zakochuje się w Fontanna di Trevi mającej swoje początku w Baroku.

Praga

Autor: Davis Staedtler
Źródło: http://www.flickr.com

Włochy to niezwykle wspaniałe miejsce, które należy obejrzeć – podobnie jak Pragę, stolicę polskich sąsiadów – Republiki Czech. Lot Kraków Praga jest najprostszą ścieżką . Wybór linii lotniczych to również niedrogi sposób, aby znaleźć się w mieście czeskim, obfitującym we wspaniałe zabytki oraz widoki.

Każdy moment spędzony jest nie do opisania. To także coraz częstsze miejsce zakochanych, którzy w blasku księżyca oglądają miasto położone nad Wełtawą. Krążą tam także praskie legendy, takie jak na przykład ta o świętym Wacławie. Urzekają one każdego odwiedzającego, jak również nadają Pradze magiczny klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *