O jakiego rodzaju dodatkach warto pamiętać latem? W jakich rzeczach będziemy wyglądać pięknie?

Lato to ten czas, gdy sporo ludzi zmienia troszkę swój image na właśnie dość letni. Na co dzień widoczne są części garderoby oraz dodatki, jakich nie spotykamy na ulicach w zimnych porach roku. Na jakiego rodzaju rzeczy dobrze jest zwrócić uwagę, kiedy chodzi o letni strój?

Na pewno czymś często spotykanym są okulary przeciwsłoneczne. Warto wybrać jeden z bardzo modnych modeli takich jak chociażby okulary Prada. Jednak znajdźmy odpowiedni kształt. Tak, by dobrze były dopasowane do kształtu twarzy. Nie możemy kupować pierwszych lepszych. Jeśli w ten sposób zrobimy, to te najmodniejsze (okularami przeciwsłonecznymi Dolce&Gabbana) nie będą prezentowały się dobrze.

okulary

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Niestety, lecz nawet duża kwota, którą wydamy na takie dodatki, nie sprawi, że zaraz będziemy prezentować się doskonale. Może być nawet wręcz odwrotnie i możemy prezentować się dosyć śmiesznie. Pamiętajmy o odpowiednim kolorze, bo nie każdy kolor będzie dobry dla nas. Tak samo jak niektóre kolory ubrań mogą nam nie pasować, tak samo jest z okularami. (Okulary firmy Porsche design) mogą mieć pasujący dla nas kształt oprawek, natomiast kolor także ma znaczenie. Na wszelki wypadek możemy zdecydować się na bezpieczną czerń lub brąz.

(Oferta na okulary Prada) to jedna rzecz natomiast przede wszystkim w porze letniej na ulicach widzimy najróżniejsze modele letnich butów. To właśnie w tym czasie wyciągamy z szafy buty, jakie czekały tam cały rok. Letnie sandały, przewiewne baleriny, ładne, wycięte buty na koturnie. Możemy teraz nosić swoje ulubione modele. Nie trzeba aż tak trzymać się stanowczo tych wszystkich reguł, ponieważ właśnie w lecie mamy taki czas, kiedy można pozwolić sobie na trochę szaleństwa i zapewne nikt nie będzie patrzył na nas krzywo.

Letni czas to też mnóstwo ładnych, letnich, delikatnych torebek. Niektóre rodzaje są stworzone do tego, by nosić je przede wszystkim latem. Potrafią wyglądać dość śmiesznie w połączeniu z ciemnymi zimowymi płaszczami czy butami.

Dlatego warto wyjąć z szafy właśnie te modele, jakie są doskonałe na lato. Różne plecione koszyki, torebki z plastikowymi wstawkami, torby o jaskrawych, letnich kolorach. Na pewno pięknie dopełnią taką torebkę wspomniane już wcześniej okulary przeciwsłoneczne Dolce&Gabbana albo jedne z takich ulubionych sandałów na koturnie. Wiedzmy, iż właśnie w lecie możemy pozwolić sobie na więcej szaleństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *