Co możemy ofiarować najdroższemu małżonkowi w dniu jego imienin albo jubileuszu czterdziestolecia pracy

Kupno upominku dla mężczyzny zazwyczaj nastręcza kobietom dużo problemów. Pomimo tego że z małżonkiem mieszka się pod jednym dachem i zna na wylot jego upodobania, to jednakże trudno wybrać coś sensownego. Kiedy jedne żony stawiają na części garderoby, np. koszule i tak wyśmiewane przez facetów skarpetki, to inne wertują sieć w poszukiwaniu nieoklepanych pomysłów.

sandały trekkingowe

Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pięćdziesięciolatek posiada swój charakter i co przypadnie do gustu jednemu, to innemu już niekoniecznie. Zarekomendujmy więc parę pomysłów, które można wziąć pod uwagę, gdy trzeba zakupić swojemu ojczymowi, chłopakowi albo małżonkowi podarunek z pewnej wyjątkowej okazji.

Sandały trekingowe są doskonałym prezentem dla faceta, który uwielbia spędzać urlopy w aktywny sposób – parudniowa wycieczka w góry wymaga jednak spakowania właściwego obuwia. Górskich ścieżek lepiej nie pokonywać w zwyczajnych butach na paski czy, co gorsza, w japonkach, bo takie obuwie bywa niewygodne, a dodatkowo nietrudno zwichnąć w nim kostkę. A sandały trekingowe są przystosowane do pokonywania nierówności, których mnóstwo na sudeckich dróżkach.

Czasem niektórzy wczasowicze zbaczają trochę z drogi – wtedy takie buty zapewniają stabilność, więc znacząco zmniejszają ryzyko wypadku, a twarde podeszwy chronią palce przed skaleczeniem. Bądź co bądź, sandały są najbezpieczniejszym oraz najbardziej komfortowym obuwiem dla miłośników wypraw, którzy każdego lata udają się w góry. Taki prezent najlepiej ofiarowywać w lipcu bądź sierpniu, kiedy sezon urlopowy w pełni. Warto także zwrócić szczególną uwagę na to, czy robimy zakupy w dobrym sklepie, gdyż obuwie kupione na bazarze może szybko się zużyć. Pamiętajmy też o tym, żeby zabrać dowód sprzedaży, który w przyszłości może stać się podstawą reklamacji.

Z kolei dla panów, którzy cenią sobie punktualność oraz skrupulatność najlepszym upominkiem okażą się zegarki garmin. Taki podarek wręcza się najczęściej z okazji wielkiego święta, czyli przykładowo z okazji jubileuszu dwudziestopięciolecia pracy. Jego wartość, zwłaszcza tę sentymentalną, podniesie kilka słów wygrawerowanych na rewersie. Zegarek można z powodzeniem podarować panu, który cały czas się spóźnia – być może odczyta ukryte przesłanie i zmieni postępowanie. Zegarki garmin mogą okazać się też fantastycznymi prezentami, które można wręczyć trzecioklasistom z okazji pierwszej komunii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *