Nowoczesne urządzanie sypialni – odśwież swoją sypialnię i zachwyć przyjaciół.

Dziś pokarzę wam mój pomysł na niewielką sypialnię. Niewielkie wnętrze urządziłam w kolorze miętowym. Mój pokój sypialny jest niestety niewielki. Przez to znajdziemy w nim tylko spore łóżko i dwie maleńkie szafki nocne. W momencie wykańczania mieszkania nie dysponowałam już zbyt wielkim budżetem – większość pieniędzy wydałam praktycznie na wykończenie kuchni oraz łazienki, i kupno dobrego materaca do spania.

Sypialnia w klasycznym stylu

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Długi czas był on położony bezpośrednio na ziemi.

Myślisz, że wymienione informacje są absorbujące? Super, więc na pewno szczegóły tu (www.homeandliving.pl/) opublikowane również Cię zainteresują.

Ostatnimi czasy jednak odkryłam troszkę zaskórniaków, które przeznaczyłam na 2 nieduże szafki nocne oraz… palety z drewna! Zapewne stwierdzicie, że zwariowałam – pomysł na małą sypialnię. Otóż nie! Palety zaimpregnowałam, pomalowałam na kolor miętowej zieleni, położyłam jedną na drugiej…

Dalej pozostało mi umieścić nań materac i w ten sposób powstało moje łóże! Szafeczki są białe, a na łóżku znajduje się kapa w kolorze mięty. Jedną ze ścian pomalowałam w tym samym odcieniu. Miętowa sypialnia – miętowa sypialnia – zawsze była mym niespełnionym marzeniem w zasadzie od zawsze. Okna zasłaniam roletą w tym odcieniu zieleni. Całość dopełnia delikatna, biała woalowa firana.

Pokój w prawdzie nie jest wielki – powstał w wyniku zabudowania korytarza w domu w starej kamienicy. Własnie takie budownictwo ma jeden plus – duży, głęboki parapet!

Postawiłam na nim sporą, miękką poduchę oraz kilka skrzyneczek na drobne rzeczy. Wszystkie utrzymane kolorystycznie w miętowym stylu, z żółtymi dodatkami. Bardzo lubię na nim siadać jak się ściemnia, obserwuję wtedy ludzi kroczących po ulicy… Na jednej ze ścian zamontowałam solidne, wielkie haki – zimą, mocuję na nich swój rower. Nie musicie pytać w jakim jest kolorze… 😉 Miętowo mi! Haha!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *