Siatki przeciwinsektowe i rolety jako wydajna ochrona przed insektami oraz słońcem

Lato z całą pewnością jest ładną porą roku i niemało osób po długiej, surowej oraz męczącej zimie i częstokroć także chłodnej, zmiennej wiośnie z utęsknieniem wyczekuje pierwszych naprawdę ciepłych, letnich promieni słonecznych. Jednak gorące słońce po dłuższym czasie może rozpocząć dawać nam się we znaki, podobnie jak ciężkie komary, muszki i inne insekty.

W domowym zaciszu nierzadko pragniemy odprężać i relaksować się w spokoju, bez brzęczących nad głową komarów i bez dusznego, ciepłego słońca. W związku z tym doskonałym rozwiązaniem i wydajną ochroną przed owadami i słońcem okażą się systemy osłon okiennych.

Pośród systemów osłon okiennych zdołamy znaleźć siatki przeciwinsektowe – producent Orlita, jakich głównym celem jest właśnie ochrona przed rozlicznymi, nawet niewielkimi owadami. Siatki takie instalowane są na zewnętrznej stronie okna, nie tylko charakteryzuje je efektywność ale także współczesny, gustowny wygląd.

Zaciekawił Cię temat tego tekstu? Obowiązkowo sprawdź opracowanie, tam są jeszcze bardziej interesujące rzeczy, naprawdę trzeba to przeczytać.

osłona na okno

Autor: t!m
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki nim wreszcie będziesz mógł otworzyć okno na oścież i nie przejmować się żadnymi owadami latającymi w domu czy też mieszkaniu. Rozwiązanie to jest faktycznie nadzwyczaj efektywne i komfortowe.

Jeżeli chodzi o efektywną ochronę przed słońcem i równocześnie zaciemnienie pomieszczenia to wspaniałym wyborem okażą się rolety – zweryfikuj u źródła -. Na rynku odszukamy wiele typów rolet, w tym rolety, których powłoka odpiera promienie słoneczne, dzięki czemu w mieszkaniu bezzwłocznie robi się także trochę chłodniej (szczegóły na stronie). Rolety bezsprzecznie są jednym z lepszych sposobów na ochronę przed słońcem, dodatkowo pełnią one wysoką funkcją estetyczną – do wyboru masz multum deseni, modeli i odcieni rolet, jakie znakomicie będą współgrać z aranżacją Twojego domu czy mieszkania. Są one więc skutecznym, wydajnym i równocześnie niezwykle wykwintnym dodatkiem do wszelkiej aranżacji. Ich cena jest różnorodna, zależy od modelu, wielkości czy też użytego materiału, chociaż dziś możesz odkryć wiele atrakcyjnych modeli rolet w przystępnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *