Chcesz, żeby Twój chłopak ubierał się modnie? Powinnaś sama zabrać go na zakupy lub zafundować mu parę wyjść z osobistym stylistą.

Najczęściej myślimy, że mężczyźni znają się na modzie o wiele mniej niż dziewczyny, a dodatkowo większość z nich nawet nie próbuje tego zmienić. Chyba każda dziewczyna bez wątpliwości świetnie zna takie przypadki, kiedy idzie ze swoim narzeczonym na zakupy, a ten przeżywa wyjątkowe katusze praktycznie w każdym miejscu i chce niezwłocznie wracać do mieszkania.

moda męska

Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli Twój narzeczony jest dokładnie taki sam, a Ty mimo to nie ustajesz w wysiłkach i chcesz, aby chodził modnie ubrany, wtedy mamy dla Ciebie parę podpowiedzi.

Na początku musisz sobie uświadomić, że faceci mają zupełnie odmienne podejście do zakupów niż kobiety. O ile zdecydowana większość dziewczyn wręcz uwielbia chodzić po sklepach i może to robić właściwie codziennie, o tyle mężczyźni mają dokładnie na odwrót. Wielu z nich z pewnością woli wyjść raz czy dwa razy do roku na porządne zakupy niż chodzić do sklepu raz w tygodniu i za każdym razem kupować jedną rzecz.

Jeżeli zatem chcesz porządnie ubrać swojego chłopaka, wówczas niewątpliwie powinnaś zastosować trochę inną taktykę niż w przypadku zakupów z przyjaciółką. Zabierz swojego chłopka na zakupy raz lub dwa razy w roku, a zdecydowanie będzie Ci wdzięczny. Do takich zakupów musisz jednak poważnie się przygotować – wcześniej dokładnie przejrzyj garderobę swojego chłopaka i sprawdź, jakich ciuchów mu brakuje. Pomyśl również, gdzie przypuszczalnie możesz zakupić te ciuchy – wszystko po to, aby jak najbardziej skrócić czas, jaki Twój facet będzie musiał spędzić w sklepie. Jeśli odpowiednio się przygotujesz do takich zakupów, wtedy Twój ukochany zdecydowanie będzie Ci wdzięczny. Odszukaj odzieżowe inspiracje –

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Innym pomysłem może być także zafundowanie Twojemu facetowi paru wyjść ze stylistą. Taka osoba kategorycznie pokaże mu konkretnie, w jakich ubraniach wygląda najlepiej, a również dokonają wszystkich koniecznych zakupów. Dzięki temu Twój chłopak będzie mógł uzupełnić swoją garderobę na kilka najbliższych miesięcy, a w dodatku będziesz mieć pewność, że stylista wybierze mu tylko takie ubrania, w których Twój facet będzie się prezentował naprawdę dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *