Jasna Grecja we własnej sypialni? Teraz to możliwe!

Dzisiejszy świat to wieczna gonitwa za uciekającym czasem. Trudno zrobić sobie choć krótkie wakacje od życia, zatrzymać się na środku ulicy, spojrzeć w górę i popatrzeć na świat: czar secesyjnych kamienic czy zachwycić się feerią barw w mijanym każdego dnia parku.

Na nasze szczęście niezwykłe możliwości dzisiejszej techniki druku wielkoformatowego umożliwiają nam przenieść owe miejsca do własnego domu.

dekoracja

Autor: Steve Rainwater
Źródło: http://www.flickr.com

Grecja – kraj słońca, błękitnego morza, białych domków i wielkiej historii… Aromatyczną paprykę, czerwone pomidory czy soczyste słodkie winogrona.

Jeśli chcesz zdobyć uzupełniające informacje na opisywany wątek, to przejrzyj serwis (http://www.kabus.pl/#kontakt), która takiego typu dane posiada. Na pewno będą interesujące.

Twoje kuchenne królestwo stanie się małą grecką wysepką, na którą możesz się udać każdego ranka przygotowując smaczne potrawy. Wystarczy, że umieścisz na jednej ze ścian lub wzbogacisz przestrzeń między szafkami zdjęciem apetycznych winogron, limonek powodując, iż rozpłynie boski aromat liliowej lawendy z greckich poletek. Grecja może zawitać do Ciebie również w saloniku, jeśli wybierzemy obraz klimatycznej wąskiej, pnącej się w górę fototapety uliczki oraz spadającą z nich kaskadami winoroślą. Możemy wzmocnić efekt i zdecydować się na fototapety 3d. Spoglądając na taki obraz widzimy obiekty, które są w oddali i ulegamy złudzeniu otwarcia przestrzeni w w naszym wnętrzu – dzięki temu zabiegowi pomieszczenie wydaje się większe.

Nie ma miejsca, nie ma klimatu, które nie mogłoby stać się naszym udziałem, o ile zdecydujemy się na umieszczenie fototapet. Dzięki tym niesamowitym obrazom możemy zapewnić naszemu dziecku podróż w kosmos albo udać się do odprężającego SPA w własnej łazience. Jeśli chcemy zaimponować dziecku, wyczarujmy dla niego robiący wrażenie, czerwony samochód, który tylko czeka, aby rozpocząć nim w daleką podróż. Każde pomieszczenie, począwszy od kuchni, jadalnię czy pokój nastolatka możemy przekształcić w każde na świecie miejsce, o które marzy nam się zobaczyć. W dzisiejszych czasach fototapety to nie jedynie imponujące kolory i widoki, ale również nowoczesne materiały i techniki druku. Słoneczny pokój z oknami wychodzącymi na stronę południową nie jest już przeszkodą. Jeśli zaprosimy do niego słonia afrykańskiego barwy nie wyblakną przez lata, zaś my będziemy mogli się nim cieszyć tak długo, aż zamarzy nam się klimat pustyni…lodowej, Antarktydy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *