Akcesoria do sprzętu elektronicznego

Wysyp urządzeń elektronicznych w ostatnich latach spowodował, że duża część z nas ma telefon komórkowy, laptop czy tablet. Przenośność tych sprzętów i ogólny dostęp do sieci internetowej sprawiają za to, że sprzęt elektroniczny przeważnie podróżuje razem z jego użytkownikami.

IdeaPad U260

Autor: Agencja 21
Źródło: Agencja 21
Jest przez to narażony na mechaniczne uszkodzenia powstałe w wyniku upadków albo uderzeń, sporo tabletów i smartfonów zniszczyło się przez nieostrożne użytkowanie. Dlatego też zamierzając jeździć z jakimś urządzeniem warto zaopatrzyć się w porządną torbę przeznaczoną do odpowiedniego urządzenia.

Opisany zagadnienie opisaliśmy z myślą Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją opinię, czy spodobał Ci się ten tekst. Daj nam znać – przejdź do oferty (https://paudio.pl/pl/) !

Jest pożądane, żeby taka torba wykonana była z dobrego, solidnego materiału, posiadała praktyczną rączkę i pasek do przenoszenia i posiadała wewnątrz grubą amortyzację która będzie chronić elektronikę.

Dobrej jakości a przy tym niezbyt drogimi akcesoriami tego typu są produkty firmy Tucano, przeznaczone dla sprzętów o różnych gabarytach. Tucano 11,6″ szary (BNW-10G) to pokrowiec dedykowany dla netbooków i dużych tabletów. Stonowany ciemno szary kolor nadaje się w zasadzie dla wszystkich klientów, a wodoodporny zamek i dodatkowa kieszeń boczna znacznie powiększają funkcjonalność tej torby.

Z kolei Tucano BNW10-F (BNW10-F) doskonale się nadaje dla sprzętów z przekątną 10′, czyli większych tabletów i niektórych modeli netbooków. Ta torba wyróżnia się interesującą, odważną kolorystyką, do wyboru są egzemplarze w kolorze niebieskim, fioletowym, czerwonym i szarym. Kolejny model tej firmy, czyli Tucano Netbook Wallet 10 jasnoszara (BNW10-SL) (sprawdź ceny) został zaprojektowany dla netbooków i innych urządzeń do 12 cali. Ma on tylną, dużą kieszeń oraz wygodny w użyciu, obrotowy pasek. Jest on wykonany z dobrej jakości poliestru, i analogicznie jak opisywane wcześniej egzemplarze występuje również w kilku innych kolorach. Dla kompleksowej ochrony naszej elektroniki należy pomyśleć nad modelem z powiększoną wewnętrzną ochronną pianką. Na przykład może to być w kolorze eleganckiej czerwieni, przeznaczony dla urządzeń których przekątna wynosi mniej niż 10 cali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *