Nowoczesne malowanie po szybie

Szyba nie musi być tylko przejrzystym fragmentem szkła. Tradycyjne przezroczyste szyby powoli odchodzą do lamusa. Coraz częściej są zamieniane na zdobnicze naklejki na szybę. Są to różnego rodzaju kompozycje, którymi można przesłonić nawet całą szklaną powierzchnię. Szybę można również przystroić dzięki naklejce w ulubionym odcieniu, która nałożona na całe szkło, ściśle przesłoni wnętrze pokoju. Nie przejmujmy się, że z powodu aplikacji w naszym pokoju mniej światła: we wnętrzu pozostanie taka sama ilość światła jak po powieszeniu białej zasłony.

Oprócz tego barwne kompozycje z brokatem, będą połyskiwały w świetle. Jeśli jednak zakrycie całej tafli szkła nie bardzo nam odpowiada, można także zdecydować się na przystrojenie jej pojedynczymi częściami szablonu. W takim przypadku światło wpuszczane jest przez wcięcia na szablonie.

Żaluzje drewniane

Autor: John Carmichael

Na rynku można znaleźć nalepki z różnymi motywami. Najpopularniejszymi są wzory roślinne. Można je nakleić na szybę lub tylko powycinać ich kształt na odpowiedniej foli, tak aby przez wycięte elementy wpadało do pokoju dzienneświatło.

Naklejki te są stworzone z delikatnej folii, co sprawia,że motyw sprawia wrażenie wykonanego na szybie. Świetnie pasują do sklepowych witryn czy też innych lokali usługowych.

Nomar

Źródło: Nomar.com.pl

Sporym powodzeniem cieszą się naklejki żelowe. W dotyku mięciutkie, niezwykle kolorowe, sprawią dużą uciechę każdemu dziecku. Rozchwytywane są naklejki o określonych tematach np. bałwanki choinki, sanki, łyżwy, jajka, kolorowe pisanki, baranki, które pasują się do świątecznego udekorowania mieszkania. Dodatkowo są bardzo łatwe w użytkowaniu: można je myć, oraz naklejać wiele razy, są tak samo wyraziste z obu stron okna. Bez trudu się ściągają i nie pozostawiają na szkle żadnych śladów.

Jeśli chcemy otrzymać jakiś specjalny wzór lub wymiar, można wpisać w wyszukiwarkę internetową np. reklama (agencja reklamowa Brandgood z Krakowa) Tarnów, aby pojawiła się lista agencji reklamowych, które mają w swoim zakresie takie usługi. Wzbogacanie okien taką dekoracją jest estetyczne i znakomicie pasuje do nowoczesnych mieszkań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *