Zaprojektujmy gustownie wnętrza własnego domu!

Dom musi być całkowicie bezpieczną, lecz także gustowną przystanią, takim miejscem, gdzie wreszcie człowiek miałby okazję wypocząć – od pracy, ruchu ulicznego, irytujących ludzi, itp. I właśnie dlatego czymś bardzo ważnym jest zadbanie o urządzenie wnętrza zamieszkiwanego przez siebie domu. Naturalnie urządzanie poszczególnych wnętrz jest wieloletnim procesem, który tak naprawdę nigdy się nie skończy, lecz i tak przydałoby się dbać o to by od dzisiaj być o wiele bardziej uradowanym z wyglądu swojego domu.

Dąb renesansowy

Autor: cliff1066™
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nostri-imago/3299052870/

Pewnie o urządzaniu wnętrz powiedzieć można aż tak wiele, że tak naprawdę nie ma możliwości, aby mieć możliwość w owym tekście podać dosłownie wszystkie wskazówki, które spowodowałyby, iż na przykład nasi znajomi, po wejściu do salonu, powiedzieliby, że mamy kapitalny smak, ponieważ po zmianach nasz dom jest sporo ładniejszy. Fantastyczne są reprodukcje obrazów na płótnie – bo wiadomo, pewnie nie jesteśmy na liście najzamożniejszych ludzi, zatem najzupełniej odpada kupno chociażby oryginalnego Matejki – genialnego polskiego malarza.

Jednak nawet zwykła, relatywnie tania reprodukcja, i tak zapewne nie będzie o wiele dużo mniej znakomita! Często malunki młodych, niezależnych malarzy są nieziemskie. Pewnie gdyby zostały trochę wylansowane, spokojnie byłyby sprzedawane na czołowych aukcjach w Nowym Jorku czy Dubaju. Eleganckie powinny być także ramy do obrazów – pewnie odpadają bardzo drogie, pozłacane ramy, ale i w tym przypadku kupno nieco tańszych ram nie powinno spowodować swoistego dyskomfortu.

Równie ekscytujące materiały znajdziesz w podobnym serwisie. Jeżeli chcesz je poznać – zobacz pod linkiem, który jest tutaj.

Chociaż obecnie coraz mniejsza ilość osób, również na nieszczęście Polaków, potrafi docenić artyzm, to wciąż piękny malunek na płótnie jest pożądany.

Nikt nie powiedział, iż urządzanie wnętrz musi polegać tylko na zawieszaniu na ścianę malunku – to pewnie oczywistość. Jednak to już zostało napisane, nie ma najmniejszego sensu poruszać za wielu tematów w jednym tekście, bo tak czy siak nic wartościowego z tego nie wyjdzie. Porada na koniec: doceniajmy mało znanych artystów, w żadnym razie nie wyrzucajmy do kosza ich obrazów, uważnie śledźmy ich karierę. Kto wie, być może za dwadzieścia lat zdołamy sprzedać dzieło sztuki z kilkukrotną przebitką?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *