Jakie tworzywa zastosować w wystroju wnętrz, aby było ono użyteczne?

Gdy przed kilkoma miesiącami wreszcie poszedłem na swoje, tzn. do małego mieszkania w Gdyni, świetnie wiedziałem, że i tak czeka mnie wiele pracy. Przecież nawet małe lokum to konieczność spędzenia wielu godzin na aranżowaniu. Pewnie nie muszę pisać, że i tak gra jest warta świeczki? Według mnie aranżacja mieszkania to podstawa, wiele zależy od tego, jak zaaranżujemy choćby własną kuchnię. Nie ukrywajmy, iż w grę wchodzą znaczne pieniądze. W jaki sposób zatem zabrać się za aranżowanie własnego mieszkania?

Kuchnia

Autor: RBerteig
Źródło: http://www.flickr.com

Cóż, istotne jest choćby to by kupić gustowne meble, a nie jakiś tam kicz. Moim zdaniem ludzie w naszym kraju muszą dużo chętniej wracać do międzywojnia. Przecież bardzo często nieco bardziej klasyczne stoły albo krzesła mogą spowodować, że nasze mieszkanie będzie świetnie wyglądać. Wcale nie przesadzam – jeżeli oglądasz się za ciekawym stylem, raczej nie ma czegoś bardziej interesującego, niż właśnie okres międzywojenny. Przynajmniej meble w owym czasie były niesamowite. Choć wiem, że nie zawsze tak było.

Trzeba także zadbać o podłogi. Znowu w zupełności subiektywna opinia – prawdziwym strzałem w dziesiątkę, czymś 100% niezawodnym, jest bez cienia wątpliwości sklejka. Jednak to nie może być typowa sklejka – to powinna być sklejka antypoślizgowa (link do strony)! Zapewne nieco droższa, aniżeli typowa, ale o wiele bardziej solidna! W szczególności takie mieszkanie, w którym znajdują się dzieci powinno posiadać solidne podłogi antypoślizgowe. Sądzę, iż już chyba wszystko jasne.

To ja może jeszcze wspomnę odrobinę odnośnie o oświetleniu. Czyli trzeba w dobrym stylu oświetlić swój dom. Zwłaszcza salon, choć nie tylko. Moim skromnym zdaniem dobre jest choćby oświetlenie ledowe.

Interesujący wpis? Jeśli tak uważasz, kliknij bez wahania ten link, gdyż w witrynie (https://www.francke-art.pl/meble-metalowe/stoliki-kawowe/industrialne/), którą tutaj znajdziesz, też jest coś wartościowego.

Najczęściej oświetlenie ledowe sprawia, że wnętrza zamieszkiwanego przez nas domu są piękniejsze. Nie wspominając o bardzo korzystnym rachunku za prąd. Możesz mieć pewność, że będzie on niższy. Zatem: urządzaj własne mieszkanie w eleganckim stylu, bo w końcu w żadnym razie nie chcesz później robić remontu. Zwróć na to większą uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *