Obrazy cyfrowe – istotny element wnętrza

Chyba każdy z nas ma w mieszkaniu choć jeden plakat lub obraz. Często w pokojach wieszamy reprodukcje prac najwybitniejszych malarzy lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Lubiane są również abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pokoju jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na zakup obrazów.

W sieci znajdziemy bardzo wiele serwisów oferujących reprodukcje obrazów i codziennie pojawia się ich coraz więcej i więcej. Z tego powodu warto zaufać pewnym i renomowanym serwisom aby mieć pewność, że nie pożałujemy zakupu. Przykładem takiego serwisu jest portal .

Sypialnia, reprodukcja obrazu

Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu

Na stronie znajdziemy na przykład: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, ramy drewniane —-> SKLEP obrazów oraz kalendarze ze zdjęciem. Do wyboru mamy takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż – góry, pejzaż – las, pejzaż – morze, pejzaż – woda, podróże, przyroda – kwiaty, przyroda – ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. W menu znajdziemy również linki do obrazów malarzy współczesnych i reprodukcje obrazów klasyków (*przykłady). Warto przejrzeć ofertę aby wybrać coś dla siebie.

Same fototapety dotyczą nie tylko pomieszczeń takich jak salon, kuchnia, łazienka czy pokój dziecięcy ale i przedmiotów jak meble czy drzwi. Nowością są natomiast bardzo efektowne fototapety tworzone z reprodukcji. Więc na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Tamara Łempicka czy Ventzislav Pirianko
Fototapety robione są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks.

Kuchnia, fototapeta dekoracyjna

Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu

Papier ten jest bardzo solidny a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas naklejania). Jeśli fototapeta ma być eksponowana przez długi czas dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma ma w asortymencie również obrazy na płótnie ze zdjęć przesłanych przez klientów. Możemy swoje ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie gotowy obraz. Wystarczy przesłać nasze zdjęcie do a resztą zajmą się specjaliści.

Serwis jest przede wszystkim dla ludzi, którzy pragną posiadać w swoim domu piękny obraz obrazy świętej rodziny lub zdjęcie. Firma sprawnie i szybko wykona zlecenie i na pewno będziemy zadowoleni z końcowego efektu. Przekonajcie się sami!
Źródło: opracowanie własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *