Jak ubrać się modnie jesienią?

Już niedługo na nasze ziemie nadciągnie wielomiesięczna pora deszczów i szarugi, czas zatem wybrać stroje idealne na takie ciężkie warunki atmosferyczne – np. trencz.

W tym sezonie trendy będzie stylowy trencz, czyli zgrabny kobiecy płaszcz. Taki strój rewelacyjnie komponuje się zarówno z cielistymi rajstopami, jak i tradycyjnymi spodniami. Wielką zaletą trenczu jest to, że skutecznie zabezpiecza on właścicielkę przed deszczem, a jednocześnie jest leciutki i powabny. Ma on wszystkie atuty zwyczajnego płaszcza, ale nie wykazuje jego wad. O ile chodzi o kolor takiej kreacji, tej jesieni na topie będą maślany oraz perłowy. Znaczy to niestety, że trencz będzie się szybko brudził, jednak warto nadać trochę światła jasnym kolorem tej naszej polskiej smętnej jesieni.

koszule flanelowe

Do wybranych ubrań należy jeszcze koniecznie dokupić stylowe buty. Najkorzystniejszym nabytkiem są tradycyjne botki damskie. Rozsądnie jest wybrać barwy jasne, tak aby świetnie korespondowały z jasnymi płaszczem i spodniami – możesz kupić na przykład botki damskie kremowe. Jeżeli szeroki wachlarz dostępnych w naszym kraju marek sprawia, że czujesz się skołowana, chcielibyśmy ci polecić firmę Bershka. Fabrykant ten jest sterowany przez tą samą grupę firm, co sławna marka Zara. Bershka działa już od 15 lat i może się pochwalić sporą popularnością. W 2005 marka zjawiła się w naszym kraju. Teraz przybytki firmy Bershka można napotkać w dużym odsetku miast.
Autor

O ile pragniesz przeczytać dokładne informacje na temat tegorocznych modnych kreacji, pobuszuj w sieci. (strona tutaj) W sieci działa wiele stron modowych, na których zobaczysz najlepsze nowinki ze świata mody oraz przydatne porady ciuchowe. W sytuacji, jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje problemy, możesz zarejestrować się na jakieś internetowe forum modę i poprosić o wskazówki aktywnych tam użytkowników – bardzo prawdopodobne, że ktoś cię uratuje. Rozsądnie jest też zakupić któryś z oferowanych w kioskach magazynów tematycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *