Ciekawy pomysł na wakacje – okazyjne propozycje

Jesień to nie wyłącznie sezon przeziębień, ciągłych deszczy i fatalnego nastroju, to też świetnie pora, by wybrać się na urlop marzeń! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tegowiedzą, że w wakacje ceny w miastach wakacyjnych są o niebo wyższe od tych, które pojawiają się poza sezonem. To sprawia, że w jesienne miesiące możesz udać się na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś pieniędzy latem.

Inną szansą na cudowny urlop dla mniej bogatych ludzi są oferty last minute, spotykane w ofertach wielu agencji turystycznych. Za last minute do Włoch możesz zapłacić o wiele mniej, niż za standardowy, zabukowany sporo wcześniej urlop.

Kluczową kwestią, o której nie wolno zapominać, jest częste przeglądnie stron biur podróży, na których zamieszczane są informacje o tego sortu okazjach. Obecnie przykładowo szybko możesz znaleźć wczasy w promocyjnej cenie w Maroko – . Rozsądnie jest także zapisać się do newslettera, dzięki czemu wszystkie wiadomości z agencji podróżniczych będą przychodzić na twoją pocztę e-mail.

A jakie strony są najciekawsze do zobaczenia w zimne miesiące? Wyśmienitą możliwością mogą być wycieczki do Turcji. W tym ogromnym państwie jesienne dni nie są zimne, więc to świetna szansa do zwiedzenia najlepszych zabytków. A Turcja jest ogromną atrakcją dla fanów Antyku. Tam bowiem zobaczycie malownicze pozostałości wiosek greckich oraz zapierające dech w piersiach miejsce – pozostałości Troi, niegdyś wpływowego miasta. Jesień to także wyborny sezon na spacery po Stambule lub wycieczkę na Sri Lankę (w ofercie Orlicy na: ). Kiedy nie jest gorąco, zwiedzanie jest radosnym zajęciem.

Podobnie świetnym pomysłem na wolne jesienią są wczasy w Hiszpanii. Jeśli nie pragniesz wygrzewać się na plaży, niedroga wycieczka na półwysep iberyjski w październiku na bank przypadnie ci do gustu.

Przeczytaj ten niezły serwis, a przekonasz się, że zawarte tam wiadomości są niesamowicie interesujące, ponieważ to zbliżona tematyka, co w tym poście.

Punktem obowiązkowym jest rzecz jasna Barcelona, zjawiskowa metropolia pełna klimatycznych zabytków. Bezdyskusyjnie warto również zwiedzić piękny Madryt. Ciekawym planem na jednodniowy wypad w Hiszpanii jest wyprawa na Gibraltar – polecamy szczególnie te kierunki na nadchodzące Boże Narodzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *