Ciekawy pomysł na wakacje – okazyjne propozycje

Jesień to nie wyłącznie sezon przeziębień, ciągłych deszczy i fatalnego nastroju, to też świetnie pora, by wybrać się na urlop marzeń! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tegowiedzą, że w wakacje ceny w miastach wakacyjnych są o niebo wyższe od tych, które pojawiają się poza sezonem. To sprawia, że w jesienne miesiące możesz udać się na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś pieniędzy latem.

Inną szansą na cudowny urlop dla mniej bogatych ludzi są oferty last minute, spotykane w ofertach wielu agencji turystycznych. Za last minute do Włoch możesz zapłacić o wiele mniej, niż za standardowy, zabukowany sporo wcześniej urlop.

Kluczową kwestią, o której nie wolno zapominać, jest częste przeglądnie stron biur podróży, na których zamieszczane są informacje o tego sortu okazjach. Obecnie przykładowo szybko możesz znaleźć wczasy w promocyjnej cenie w Maroko – . Rozsądnie jest także zapisać się do newslettera, dzięki czemu wszystkie wiadomości z agencji podróżniczych będą przychodzić na twoją pocztę e-mail.

A jakie strony są najciekawsze do zobaczenia w zimne miesiące? Wyśmienitą możliwością mogą być wycieczki do Turcji. W tym ogromnym państwie jesienne dni nie są zimne, więc to świetna szansa do zwiedzenia najlepszych zabytków. A Turcja jest ogromną atrakcją dla fanów Antyku. Tam bowiem zobaczycie malownicze pozostałości wiosek greckich oraz zapierające dech w piersiach miejsce – pozostałości Troi, niegdyś wpływowego miasta. Jesień to także wyborny sezon na spacery po Stambule lub wycieczkę na Sri Lankę (w ofercie Orlicy na: ). Kiedy nie jest gorąco, zwiedzanie jest radosnym zajęciem.

Podobnie świetnym pomysłem na wolne jesienią są wczasy w Hiszpanii. Jeśli nie pragniesz wygrzewać się na plaży, niedroga wycieczka na półwysep iberyjski w październiku na bank przypadnie ci do gustu.

Przeczytaj ten niezły serwis, a przekonasz się, że zawarte tam wiadomości są niesamowicie interesujące, ponieważ to zbliżona tematyka, co w tym poście.

Punktem obowiązkowym jest rzecz jasna Barcelona, zjawiskowa metropolia pełna klimatycznych zabytków. Bezdyskusyjnie warto również zwiedzić piękny Madryt.

Jeżeli ciekawi Cię ciąg dalszy restauracje gdańsk starówka tego wpisu zapraszamy do następnego tekstu, który przygotowaliśmy dla Ciebie pod poniższym linkiem. Tam rozwieją się wszelkie Twe rozterki.

Ciekawym planem na jednodniowy wypad w Hiszpanii jest wyprawa na Gibraltar – polecamy szczególnie te kierunki na nadchodzące Boże Narodzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *