Bądź modny w 2013 roku

O modzie męskiej do pewnego czasu mówiło się i słyszało dużo rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ta tendencja ulega zmianie. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co prezentowane jest na wybiegach mody męskiej. W kwestii wybiegów jednak, produkty które są tam widoczne dla obu płci są zazwyczaj dość nietypowe i często nie byłyby dobre do noszenia na co dzień.

Jednak jeżeli chodzi o ubiór codzienny, warto przyjrzeć się ofertom salonów odzieżowych, nie tylko tych najdroższych. Działają także specjalne witryny WWW i blogi zajmujące się sprawami mody, także tej męskiej. Znajdują się tam wiadomości na temat najnowszych trendów w modzie dla mężczyzn, znajdujące się przykład pod hasłem „moda dla mężczyzn 2013”. Coraz większą popularnością cieszą się też strony, za pomocą których można wygenerować całościową stylizację z różnych części.

Ubrania eleganckieOgólnie wiadome jest, że eleganckim strojem męskim jest garnitur. Jak stanowią reguły etykiety, garnitur męski musi być tym ciemniejszy, im późniejsza jest godzina wydarzenia, na które je wybiera. Na część okazji właściwe jest także założenie kamizelki, jednak nie w każdym przypadku. Do mężczyzny należy także decyzja o wybraniu krawata lub muszki. Natomiast właściwe dobranie krawata i koszuli to prawdziwa sztuka. Wiązanie krawata jest natomiast bardzo cenną zdolnością. Wbrew powszechnej opinii krawat można zawiązać na różne sposoby. Jest parę typów męskich ubrań wieczorowych.

Kolekcja męska Reserved 2012/2013

Autor: Reserved
Źródło: Reserved

Jednym z nich jest smoking. Elegancki pan może wybrać smoking między innymi na ślub. Całkiem popularne są także fraki, bardzo często wykorzystywane w niektórych profesjach, często wiążących się z muzyką jak na przykład pianista czy dyrygent.

Męskie stylizacjeCo sezon w modzie obowiązują inne trendy. Dotyczy to rzecz jasna także mody męskiej. Moda męska 2013 stawia na znaczniejsze niż do tej pory zróżnicowanie barw. Widać to przykładowo w kolorach spodni męskich. Spodnie dla mężczyzn modne obecnie szyte są z lekkich i przewiewnych materiałów i oferowane są w zasadzie w każdej barwie, od jaskrawego niebieskiego po żółty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *