Fotograf na ślub – jak go wybrać?

Ślub to bardzo ważne wydarzenie dla wielu młodych par i każdy chce zachować wszystkie wspomnienia z tego dnia. Problemem jest duża liczba ofert w internecie. Często bardzo ciężko wybrać tę najlepszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać najlepszego wyboru?

Po latach kolejne pokolenia będą przeglądać stary album z utrwalonymi słodkimi chwilami. Te zdjęcia przypomną stare czasy i uświadomią potomkom, jak ich rodzice przyrzekali sobie miłość na całe życie.

Dzięki radom pani Ani, której główną pracą jest fotografia ślubna w Łodzi, dowiemy się jak najłatwiej znaleźć dobrego fotografa.

fotografia ślubna

Po pierwsze należy solidnie zapoznać się z portfolio. Zazwyczaj są one umieszczone na stronach fotografów, przez to należy je przejrzeć i zdecydować, które z nich jest najlepsze. Każdy fotograf ma swój niepowtarzalny styl, zatem już w tym momencie możemy podjąć decyzję, czy nam odpowiada charakter przedstawionych zdjęć.

Inną opcją jest popytanie wśród przyjaciół. Z pewnością wielu naszych przyjaciół organizowało ślub. Jedynie trzeba zadzwonić i popytać kto robił im zdjęcia i czy byli zadowoleni z efektu końcowego. Jeśli byli, to z pewnością posiadają album z fotografiami ślubnymi. Można odwiedzić ich, porozmawiać o planowanym ślubie i przy okazji obejrzeć fotografie.

Gdy propozycja ze znajomymi nie udała się, jest jeszcze internet. Tu po selekcji kilku najlepszych portfolio warto najzwyczajniej umówić się na wizytę i pojechać porozmawiać o swoim ślubie. Fotografowie mają w swoich pracowniach katalogi z różnych ślubów i jest to wyborna okazja, by zobaczyć jak zdjęcia prezentują się już po obróbce w katalogu.

Koszty są bardzo różne. Sporo osób chcąc zaoszczędzić przy wyborze fotografa na ślub otrzymało album zdjęć, które absolutnie im nie przypadły do gustu.

Ciekawy tekst? Jeżeli jesteś tego zdania, to tak samo absorbujące treści poznasz także we wpisie (https://www.all-secure.pl/), który jest tutaj.

Wzięty fotograf najczęściej ma ceny powyżej średniej, ale wiąże się to też z jakością oferowanych usług.

Źródło: http://kamila-kedziora.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *