Niezbędne Akcesoria dla smartfon’ów

Jedną z najbardziej praktycznych rzeczy w nowoczesnych smartfonach, że można na nie zainstalować mnóstwo różnorodnego oprogramowania. W minionej erze urządzeń mobilnych (czyli mniej więcej 8 lat temu) aparaty miały jedynie pewien pakiet aplikacji, zamieszczonych przez firmę. Tylko niektóre aparaty umożliwiały dodawanie programów z innych miejsc. Wielka zmiana nadeszła wraz z pojawieniem się pierwszych sprytnych telefonów – czyli w praktyce miniaturowych komputerków.

Kwestia instalacji aplikacji jest odmienna w różnych systemach operacyjnych. Funkcjonują takie, które dają użytkownikowi dużą wolność. Istnieja takżę te, które są całkowicie zamknięte. Tutaj najlepszym przykładem są aparaty firmyApple.

Czy na tej stronie wyszukałeś wszelkie niezbędne informacje? Jeśli odczuwasz niedosyt, to zapraszamy na następną. Wejdź w poniższy link i gotowe.

Aplikacje na urządzania mobilne Apple da się dostać tylko z oficjalnego repozytorium marki. Taka decyzja Apple posiada mocną zaletę – dzięki temu iPhony są bardzo dobrze osłaniane przed złośliwym oprogramowaniem. Po drugiej stronie barykady istnieje darmowy system Android, bazujący na Linuksie. Dziś funkcjonuje on na sporej większości smartfonów. Android odznacza się nieograniczoną otwartością, co sprawia, że jest prostym celem dla sprytnych przestępców internetowych. Według raportów rozmaitych firm ataki na smartfony z tym otwartym systemem operacyjnym to 90 % wszystkich ataków na telefony komórkowe na świecie.

Autor: HTC Corporation

By sprawdzić, jakiego rodzaju akcesoria są dostępne dla iPhonów, do wyszukiwarki internetowej wklej frazę „akcesoria iPhone 5” (przykładowy wynik: ). W haśle możesz naturalnie zmienić egzemplarz na taki, który aktualnie posiadasz. Pamiętaj, że pewność jakości dodatków do iPhona dostajesz jedynie, gdy wybierasz je w markowym sklepie. Nieco inaczej jest w przypadku innych firm smartfonów – dobre etui Samsung znajdziesz także w niefirmowym sklepie z sprzętem – .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *