płaszcz

O jakich dodatkach trzeba pamiętać w porze letniej? W czym będziemy wyglądać pięknie?

okulary
Źródło: flickr.com
Lato to ten czas, kiedy dużo ludzi zmienia trochę własny image na właśnie dość letni. Na co dzień pojawiają się ciuchy jak również dodatki, których nie spotykamy na ulicach w zimnych porach roku. Na jakie rzeczy dobrze jest zwrócić uwagę, jak chodzi o wakacyjny strój?

Bądź piękna tej wiosny z płaszczami H&M.

Published in
domodi, moda
Autor: http://www.domodi.pl/
Źródło: http://www.domodi.pl/
Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy zmierzyć się z nadciągająca ogromnymi krokami wiosną. Wraz z jej przybyciem pochowajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy się na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i popakujmy kozaki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Nim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w mini i dopasować do tego bluzki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale cienkich płaszczach, które będą idealne do wiosennych spacerów po parku.

Piękne płaszcze od Zara

Wiosna nad Wisłą odznacza się mocną kapryśnością pogodową, dlatego dobrze jest kupić jednocześnie szykowny i chroniący przed deszczem płaszcz. Spójrzmy, co do zaoferowania dla uwielbiających szykowne kreacje niewiast posiada wiosenna kolekcja Zara.

Wyjątkowe cechy wyrobów ze skóry.

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Rzeczy skórzane cieszą się dużą popularnością od wieków. Uzyskiwane z powłok ciała gospodarskich oraz dzikich zwierząt, wykorzystywane są do produkcji różnych elementów odzieży, portmonetek, pasków, rękawiczek, tapicerek samochodowych, a także w nowoczesnej technologii i sztuce i dekoratorstwie.

Kurtka skórzana to wspaniałe rozwiązanie dla każdego.

W dzisiejszych czasach coraz to bardziej eleganckie stają się kurtki skórzane. Sam bardzo cenię tego rodzaju marynarki ponieważ są bardzo komfortowe, ciepłe a także wytrzymałe. Marynarka skórzana to doskonałe rozwiązanie na wiosenne czy również zimowe dni. Sklep wittchen zapewnia nam bardzo rozległy dobór zarówno marynarek jak i cen.

Kropka nad „i” czyli wiosenno-letnie płaszcze dla każdego

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Zgodzie z trendami wiosna lato 2013 sklep top secret stawia na elegancję z pazurem. Jeśli poszukujemy klasycznych strojów we współczesnym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak sama nazwa firmy sugeruje, sugerowane stylizacje są idealne do misji specjalnych. Płaszcz nie jest skazany na bycie pospolitym, co więcej projektanci nie idą na łatwiznę projektując parę zbliżonych do siebie wykrojów. Każdy egzemplarz nawiązuje do innej inspiracji, więc dowolnie możemy dobrać okrycie według własnego stylu.
Syndicate content

Theme port sponsored by Duplika Hosting.
Home Back To Top