płaszcz

O jakich dodatkach trzeba pamiętać w porze letniej? W czym będziemy wyglądać pięknie?

okulary
Źródło: flickr.com
Lato to ten czas, kiedy dużo ludzi zmienia trochę własny image na właśnie dość letni. Na co dzień pojawiają się ciuchy jak również dodatki, których nie spotykamy na ulicach w zimnych porach roku. Na jakie rzeczy dobrze jest zwrócić uwagę, jak chodzi o wakacyjny strój?

Bądź piękna tej wiosny z płaszczami H&M.

Published in
domodi, moda
Autor: http://www.domodi.pl/
Źródło: http://www.domodi.pl/
Nim lato na stale pojawi się w naszej szafie musimy uporać się z przychodzącą wielkimi krokami wiosną. Wraz z nią poupychajmy w ciemny kąt ciepłe ubrania i otwórzmy się na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Nim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w krótkie spodenki i dopasować do tego bluzki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale cienkich płaszczach, które będą w sam raz do wiosennych przejażdżkach na rowerze.

Piękne płaszcze od Zara

Wiosna nad Wisłą charakteryzuje się wyjątkową zmiennością pogodową, zatem dobrze jest zaopatrzyć się w zarazem elegancki i chroniący przed deszczem płaszcz. Popatrzmy, co do zaoferowania dla uwielbiających szykowne stroje kobiet ma najnowsza kolekcja Zara.

Wyjątkowe cechy wyrobów ze skóry.

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Rzeczy ze skóry darzone są wielką popularnością od setek lat. Produkowane z powłok ciała hodowlanych i dzikich zwierząt, wykorzystuje się je do produkcji płaszczy, portmonetek, szelek, rękawic, foteli samochodowych, oraz w technice oraz sztuce i dekoratorstwie.

Kurtka skórzana to wspaniałe rozwiązanie dla każdego.

W teraźniejszych czasach coraz to bardziej modne stają się marynarki skórzane. Osobiście bardzo cenię tego gatunku kurtki bowiem są bardzo wygodne, ciepłe jak również mocne. Kurtka skórzana to świetne rozwiązanie na wiosenne czy również zimowe dni. Sklep wittchen zapewnia nam bardzo potężny wybór zarówno kurtek jak i ceny.

Kropka nad „i” czyli wiosenno-letnie płaszcze dla każdego

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
W sezonie wiosna lato 2013 sklep top secret stawia na elegancję z pieprzem. Jeśli poszukujemy standardowych strojów we współczesnym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak sama nazwa firmy wskazuje, proponowane stylizacje są zdecydowanie do misji specjalnych. Trencz nie jest skazany na bycie nudnym, co więcej kreatorzy nie idą na łatwiznę projektując parę podobnych krojów. Każdy model nawiązuje do innego trendu, więc dowolnie możemy dobrać okrycie do swoich upodobań i potrzeb.
Syndicate content

Theme port sponsored by Duplika Hosting.
Home Back To Top