figura

Spodnie jeansowe są wyjątkowo praktyczne i komfortowe, przed ich zakupem warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii

jeansy
Autor: Achmad Soerio Hutomo
Źródło: http://www.flickr.com
Dobre jeansy wciąż są modne. Rosnąca od dłuższego czasu sława tych spodni zdaje się nie maleć. Z pomocą najnowszych technologii współczesne dżinsy będą idealnie dopasowane do każdego rodzaju sylwetki, a przy tym cały czas pozostają mocne.

Modne prezenty – czyli co podarować rodzinie na święta

gorset
Autor: Julia Bremble
Źródło: http://www.flickr.com
Koniec jesieni i początek zimy to okres, kiedy szukamy upominków dla najbliższych. Warto zastanowić się, czy nie lepiej kupić dzieciom, mężowi lub żonie przydatnych upominków, które nie tylko sprawią u nich chwilową radość, ale także będą wykorzystywane każdego dnia.

Jak skorygować swoją sylwetkę za sprawą dobrze dobranych ubrań?

W oczekiwaniu na zimę
Autor: Mohito
Źródło: Mohito
Wiele osób ma sporo kompleksów na temat własnego wyglądu zewnętrznego. I chociaż doskonale wiemy, że najważniejsze jest interesujące wnętrze, to jednakże przykładamy dużą wagę do swojej aparycji. Zwłaszcza, że współczesny świat sławi przede wszystkim młode i piękne osoby.

Krótkie spodnie w ofercie znanych i cenionych firm

Stroje kąpielowe od Reserved
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
Każda kobieta, tak samo każdy mężczyzna chce mieć rewelacyjny, dopracowany i zniewalający styl. Nie jest jednak prosto go sobie wypracować, gdyż trwa to długo i wymaga niezwykłej troski.

Jak odpowiednio dopasować trendy spodnie, aby kamuflować niedoskonałości naszej figury?

Każda figura ma własne niedociągnięcia i walory. Lecz do każdej możemy kupić właściwą konfekcję, tak aby zasłaniać wany a także eksponować, to, co atrakcyjne. Chociaż zajmują się tym doradcy, podstawowe typy figur jesteśmy w stanie poznać bez ich rady. Jest to dość przydatna informacja, gdy zamierzamy pójść na zakupy. Zwykle bowiem, w pogoni za modą zapominamy o tym, w czym jest nam wygodnie, a czego powinnyśmy unikać. Dużo potknięć popełniamy, kupując spodnie. Ponieważ, zazwyczaj, mamy ich w szafce tylko parę sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, należy zwrócić uwagę na klika detali, aby potem w domu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrot towaru, ale w jakim celu tracić czas, jeżeli jesteśmy w stanie poznać parę złotych zasad.

Styl a figura - Moda męska - wybierz odpowiednie ubrania do swojej figury

Moda to, wbrew obiegowej opinii, zainteresowanie nie tylko kobiet. Także panowie obracają wielką uwagę na to, co na siebie wkładają. Dlatego w popularnych czasopismach oraz w internecie jest co raz więcej wskazówek, które pomagają panom rozpoznać typy sylwetek męskich oraz dobrać odpowiedni strój.
Syndicate content

Theme port sponsored by Duplika Hosting.
Home Back To Top