figura

Spodnie jeansowe są wyjątkowo praktyczne i komfortowe, przed ich zakupem warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii

jeansy
Autor: Achmad Soerio Hutomo
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrej jakości jeansy zawsze są modne. Trwająca od dłuższego czasu sława tych spodni zdaje się nie maleć. Z pomocą innowacyjnych technologii dzisiejsze dżinsy mogą być idealnie dopasowane do każdego typu figury, a przy tym cały czas pozostają mocne.

Modne prezenty – czyli co podarować rodzinie na święta

gorset
Autor: Julia Bremble
Źródło: http://www.flickr.com
Koniec jesieni i początek zimy to okres, kiedy szukamy upominków dla najbliższych. Warto zastanowić się, czy nie lepiej kupić dzieciom, mężowi lub żonie przydatnych upominków, które nie tylko sprawią u nich chwilową radość, ale także będą wykorzystywane każdego dnia.

Jak skorygować swoją sylwetkę za sprawą dobrze dobranych ubrań?

W oczekiwaniu na zimę
Autor: Mohito
Źródło: Mohito
Dużo osób cierpi na sporo kompleksów na temat własnego wyglądu zewnętrznego. I choć doskonale wiemy, że najważniejsze jest piękne wnętrze, to jednak przykładamy ogromną wagę do naszej aparycji. Tym bardziej, że współczesny świat promuje przede wszystkim młode i piękne osoby.

Krótkie spodnie w ofercie znanych i cenionych firm

Stroje kąpielowe od Reserved
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
Każda kobieta, tak samo każdy mężczyzna chce mieć rewelacyjny, dostosowany i wyjątkowy styl. Nie jest jednak łatwo go sobie wypracować, bo trwa to długo i wymaga niezwykłej troski.

Jak odpowiednio dopasować trendy spodnie, aby kamuflować niedoskonałości naszej figury?

Każda sylwetka ma własne wady i walory. Ale do wszystkich możemy dopasować odpowiednią konfekcję, po to by ukryć niedoskonałości i podkreślać, to, co najpiękniejsze. Choć zajmują się tym specjaliści, standardowe rodzaje figur możemy rozpoznać bez ich pomocy. Jest to dość pomocna informacja, gdy musimy wyruszyć na zakupy. Zazwyczaj bowiem, w pogoni za trendami nie pamiętamy o tym, w czym jest nam dobrze, a czego trzeba unikać. Dużo błędów popełniamy, kupując spodnie. Ponieważ, niejednokrotnie, mamy ich w szafie tylko parę sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, należy zwrócić uwagę na klika detali, aby potem w mieszkaniu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrócenie towaru, ale w jakim celu tracić czas, jeśli można poznać kilka złotych zasad.

Styl a figura - Moda męska - wybierz odpowiednie ubrania do swojej figury

Moda to, wbrew obiegowej opinii, zainteresowanie nie tylko kobiet. Także panowie obracają wielką uwagę na to, co na siebie wkładają. Dlatego w popularnych czasopismach oraz w internecie jest co raz więcej wskazówek, które pomagają panom rozpoznać typy sylwetek męskich oraz dobrać odpowiedni strój.
Syndicate content

Theme port sponsored by Duplika Hosting.
Home Back To Top